Německá zkušenost vs. kanadské mládí. Kdo si v Indian Wells dojde pro titul?

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=14059 AND vote > 0 AND vote <= 5

Andreescu můžeme bez váhání označit za velké překvapení letošní sezony. Mladičká Kanaďanka s rumunskými kořeny zazářila už v novozélandském Aucklandu, kde prošla z kvalifikace až do finále. Tehdy to ještě nevyšlo, druhou šanci získat premiérový titul bude mít nyní v Indian Wells. I tady si připsala skalpy velkých hráček.

Cestou do finále dokázala vyřadit někdejší světovou jedničku a dvojnásobnou grandslamovou šampionku Španělku Garbině Muguruza a v semifinále porazila i Ukrajinku Elinu Svitolina. „Tenhle týden, to je splněný sen. Je neuvěřitelné, že proti takovým hráčkám vůbec můžu hrát a i vyhrávám,“ nechala se slyšet nejmladší finalistka v Indian Wells za posledních dvacet let.

Ani v závěrečném duelu „pátého grandslamu“ nečeká na kanadskou hvězdičku lehká soupeřka. Na druhé straně kurtu bude stát další někdejší vládkyně ženského světového tenisu – německé stálice Angelique Kerber. Turnajová osmička v semifinále skolila přemožitelku Karolíny Plíškové Belindu Bencic ze Švýcarska a na okruhu WTA se ve finále představí poprvé od loňského Wimbledonu, kde si připsala třetí grandslamový triumf v kariéře.

Rozhodnou zkušenosti, nebo bude hrát prim dravé mládí? Nedělní finálový duel prestižního BNP Paribas Open v Indian Wells vysíláme od 21 hodin živě na O2 TV Tenis.

Foto: BNP Paribas Open

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru