O2 je hlavním partnerem prestižní ceny Global Teacher Prize Czech Republic

V České republice je mnoho inspirativních a motivujících učitelů, kteří své žáky vedou na cestě za vzděláním a podporují jejich zvídavost. Jsou důležití pro naše děti i úspěšnou budoucnost celé naší republiky, protože ta je do značné míry tvořena právě kvalitním vzděláváním. Jsme rádi, že jsme se pro rok 2019 stali hlavním partnerem udělování cen Global Teacher Prize Czech Republic 2019.

O rozvoj mladých lidí a stav českého vzdělávání se zajímáme dlouhodobě. Uvědomujeme si, že potřebná změna a modernizace celého systému závisí také na postoji a připravenosti učitelů. A proto si právě ti, kteří přináší do vzdělávání inovativní přístup, zaslouží ocenit a podpořit. Nezastupitelnou roli učitelů v životě každého z nás krásně vystihli i osobnosti v této upoutávce.


Znáte ve svém okolí inspirativní pedagogy? Nominujte je!

Ceny Global Teacher Prize Czech Republic se mohou zúčastnit všichni učitelé základních a středních škol v České republice. Každý, kdo se přihlásí do soutěže, bude hodnocen na základě stanovených kritérií. Ty nejlepší pak vybere nezávislá odborná porota odborníků, kteří se angažují v oblasti vzdělávání.

Nominace je možné posílat do 22. března 2019 a přihlašování pro samotné učitele je otevřeno do 31. března 2019. Slavnostní vyhlášení proběhne 10. června 2019.

Vítěz ceny obdrží částku 50.000 Kč a stáž na zahraniční škole. Finalisté, kteří se umístí na druhém a třetím místě obdrží finanční odměnu ve výši 40.000 a 30.000 Kč. Zároveň jim organizátor soutěže pomůže s přihlášení do mezinárodní ceny GTP.

 

Jakub Olšanský Autor článku
Jakub Olšanský
Pro Jakuba jsou telekomunikace koníčkem. Zajímá se o novinky, mezi které patří sítě 5G či C-Roads nebo Big Data. Rád si o těchto nových trendech povídá i s odborníky z O2, se kterými připravuje zajímavé rozhovory.
Související článek Na kávu chodíme v O2 s vlastním hrnkem. Pomoci životnímu prostředí může každý
Nahoru