Lahůdka pro sportovní fandy: Nejlepší baseballová liga MLB od nové sezony na O2 TV Sport!

„Dlouhou dobu neměli čeští fanoušci možnost sledovat zápasy z Major League Baseball, avšak O2 TV Sport to nyní změní. Všechny přímé přenosy budou s českým komentářem, včetně play off. Do vysílání plánujeme zvát i experty nebo aktivní hráče. Pevně věřím, že duely takových legendárních klubů jako New York Yankees, Los Angeles Dodgers nebo Boston Red Sox si najdou své příznivce,“ uvedl Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

Major League Baseball se hraje od konce března až do října, takže obsah vhodně doplní období, ve kterém má většina soutěží letní přestávku. Nadcházející sezona přinese také jednu atraktivní novinku. Poprvé v historii zavítá baseballová liga MLB do Evropy. Koncem června se na Olympijském stadionu v Londýně představí největší rivalové – Yankees a Red Sox.

„V Evropě zájem o profesionální baseball raketově roste. I proto jsme rádi, že právě televize O2 TV, která svým obsahem i unikátními funkcemi patří mezi špičku na trhu, zprostředkuje českým divákům exkluzivní přímé přenosy z MLB. Televizní práva jsme koupili právě s cílem větší propagace našeho sportu,“ uvedl Marek Rejman z WTF Communication.

První Čech v MLB?!

Zvýšenou popularitu a pozornost zaznamenává v současné době i český baseball. Národní tým bojuje o účast na olympijských hrách v Tokiu a baseballista Martin Červenka se může stát prvním českým hráčem v Major League Baseball. Což by byla prvotřídní senzace! Šestadvacetiletý catcher, jenž má podepsanou profesionální smlouvu s Baltimorem, se aktuálně rve o svou šanci v předsezonním přípravném kempu. Větší šanci na start v prestižní zámořské organizaci ještě žádný tuzemský hráč nikdy neměl.

Americká MLB se tak zařadí mezi další exkluzivní obsah stanic O2 TV Sport. Pouze v O2 TV na diváky čekají všechny zápasy z první fotbalové ligy a z prestižní UEFA Ligy mistrů. Dále také kompletní ženský tenisový okruh WTA, basketbalová Euroliga, zábavná show TIKI-TAKA, galavečery MMA či motoristické sporty.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru