Acapulco zná svoji novou královnu. Na jaký další prestižní turnaj se můžete těšit?

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=14161 AND vote > 0 AND vote <= 5

Už postup do finále byl pro 24letou tenistku velkým úspěchem. Jen u toho ale nezůstala. Proti Američance Sofii Kenin to s ní přitom nevypadalo vůbec dobře, s pátou nasazenou prohrávala už 2:6 a 0:2. Yafan se nevzdala, zabojovala a největší zápas své dosavadní kariéry otočila. Konečné skóre? 2:6, 6:3 a 7:5. Po dvou triumfech Ukrajinky Tsurenko se stala novou královnou Acapulca mladá Číňanka, která si mohla zcela zaslouženě nasadit na hlavu tradiční vítězné sombrero.

„Na první návštěvu Mexika nikdy nezapomenu. Byl to nádherný týden, moc jsem si ho užila. Jsem opravdu šťastná, že jsem tu vyhrála svůj první titul,“ soukala ze sebe 65. hráčka světa, kterou po zisku premiérové singlové trofeje na okruhu čeká posun do první padesátky v žebříčku WTA.

A co řekla poražená finalistka? „Já jsem v Mexiku také poprvé. Bohužel se mi nepodařilo vyhrát, moje soupeřka byla prostě lepší. Gratuluji, Yafan. I tak jsem si to tady moc užila,“ nechala se slyšet Kenin, letošní vítězka podniku v australském Hobartu.

Start turnaje v Indian Wells se blíží!

Z Acapulca se pozornost tenisových fanoušků pomalu přesouvá do amerického Indian Wells. Tam už ve středu 6. března odstartuje první z podniků kategorie WTA Premier Mandatory v sezoně – prestižní BNP Paribas Open. Ženskou část turnaje můžete sledovat v přímých přenosech každý hrací den na programech O2 TV Sport a O2 TV Tenis!

Užívejte si přenosy z prestižních tenisových turnajů na okruhu WTA s O2 TV Sport Pack

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru