VIDEO: Úchvatné bitvy, tvrdé knockouty. To nej z turnaje ONE Championship v Singapuru

Na oficiálním webu organizace ho označili doslova jako „ničivou sílu“. A Petchdam Kaiyanghadao, superstar thajského boxu, to v Singapuru jen potvrdil. Bojovník z Thajska po dalším suverénním výkonu nedal šanci Japonci Kudovi, kterého poslal k zemi nemilosrdným knockautem.

Jednou z ozdob turnaje ONE: Call To Greatness se měl stát kickboxerský střet nizozemské legendy Niekyho Holzkena s o nic méně slavným Italem s marockými kořeny Mustaphem Haidou. A také se tak stalo. Tohle byla skutečná reklama na kickbox s parádními výkony obou borců. Lehce navrch měl v napínavé bitvě přeci jen zkušenější Holzken.

Nejlepší výkony a zápasy:

Mistrovský pás patří Nong Stamp

Hodně se čekalo také od čtvrtfinálových MMA bitev v pyramidě lehké váhy. Fanouškům v aréně i u televizních obrazovek se musel líbit hlavně duel domácího Amira Khana s kanadským fighterem z Kostariky Arielem Sextonem. Další dramatický souboj rozhodl ve třetím kole o třináct let straší Sexton, když favorizovaného soupeře uškrtil technikou rear naked choke.

Stejně jako předchozí díly prestižní série i zastávka v Singapuru vyvrcholila titulovým zápasem. Tentokrát galavečer završil souboj v thajském boxu. A v hlavní roli byly ženy. Pás pro šampionku v atomové váze vybojovala po precizním výkonu Nong Stamp. Hvězdná Thajka známá i jako „Stamp Fairtex“ si v závěrečném duelu večera poradila s Američankou Janet Todd.

Nejlepší knockauty a submise:

Na další galavečer prestižní série ONE Championship se můžete těšit už 8. března, kdy na O2 TV Sport odvysíláme v přímém přenosu turnaj ONE: Reign Of Valor z barmského Rangúnu.

Také čtěte: Další atraktivní obsah z bojových sportů: O2 TV Sport odvysílá sérii ONE Championship!

Foto: ONE FC

Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru