Jaroslav Jartim novou posilou OKTAGON MMA. Hodlá zaútočit na titul!

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=14330 AND vote > 0 AND vote <= 5

V Oktagonu to však nebude jeho první zápas. Premiéru si odbyl už v březnu 2017, kdy v Bratislavě na OKTAGONU 2 bodově porazil Marka Koželuha, ten na poslední chvíli zaskočil za Lukáše Pajtinu. Po vítězství nad Koželuhem přijal Jartim velkou výzvu, a sice kontrakt v prestižní asijské ONE FC, čímž se v Česku jiný bojovník pyšnit nemůže. I když se mu v Asii nedařilo zrovna podle představ, něco si přece jen odnesl.

„Bylo to těžké. Dvakrát jsem kývl na obrovské výzvy a dvakrát tvrdě prohrál. První zápas byl s bývalým šampionem Banariem (14-8) a druhý s Amirem Khanem (11-4). I po těch prohrách se mnou vedení ONE FC však dál počítalo. Mimo cenné zkušenosti a vymazání 20 sekund z mého života, mě tyto prohry nakoply k tomu, začít MMA dělat naplno a věnovat mu všechen čas,“ podotkl. „Taky proto jsem kontaktoval Patrika Kincla a připojil se do All Sports Acadamy v Hradci Králové.“

Už jste viděli? VIDEO: Dva roky, 10 turnajů, 3 řady reality show. Takhle šel čas s OKTAGONEM

Chce připomenout své kvality

V Asii se však nakonec rozhodl nepokračovat a vrátil se zpět do Čech. Počínaje rokem 2019 hájí černo-žluté barvy OKTAGON MMA a je připraven zdolávat další výzvy. Co se týče soupeřů, má Jartim určitě z čeho vybírat. Třeba vycházející hvězdy z Výzvy by se šance porovnat své síly se zkušeným bojovníkem určitě nebránily.  Jak sám prozradil, jméno pro svou premiéru už zná a fanoušci se prý mají na co těšit.

„Lehká váha v OKTAGONU je hodně zajímavá. Jsou tam hlavně kluci z Výzvy, které už fanoušci znají a mně by mohli posunout dál. Jméno na první zápas už ale vím a soustředím se jen na něj. Fanoušci se mají vážně na co těšit. Tohle vítězství mě hodně posune a připomene lidem, co umím,“ prohlašuje.

Co takhle titul? „Je jasný, že chci titul. V OKTAGONU chci udělat pořádný bordel a oslovení ‚Šampion Jaroslav Jartim‘, se mi líbí. Ondřej a Palo mi dali prostor ukázat se už v Ostravě na OKTAGON 11 a hodně se na to těším,“ dodal fighter s bilancí 10 výher, 8 porážek a jedné remízy.

OKTAGON 11

Podruhé se stane Ostrava dějištěm turnaje největší česko-slovenské MMA organizace. Poté co byl turnaj v roce 2018 beznadějně vyprodán již měsíc před akcí, přesouvá se do největší ostravské arény, která bude upravena pro 9 tisíc fanoušků. Přímý přenos z galavečera odvysílá O2 TV Sport.

Větší hala dovolí organizátorům také ještě větší a rozsáhlejší show než tomu bylo v prvním případě. To nejdůležitější jsou však kvalitní zápasy a o ty rozhodně nebude nouze. V titulovm zápase na 5x5min se představí severomoravský rodák a nejúspěšnější bojovník, který z kraje vzešel, David Kozma. Ten přijal výzvu věčného provokatéra z Bratislavy – “Piráta” Krištofiče a ve váze do 77kg se pokusí o to, aby se stal prvním domácím zápasníkem, který jej porazí. Do odvetného zápasu proti Američanovi Kimballovi nastoupí miláček publika Miloš “Meloun” Petrášek. Velká výzva bude čekat také na ostravského Ondřeje Rašku a chybět nebudou ani další hvězdy OKTAGONU.

Také čtěte? Další atraktivní obsah z bojových sportů: O2 TV Sport odvysílá sérii ONE Championship!

Foto: OKTAGON MMA

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru