ONE Championship: Podívejte se na to nejlepší ze špičkového galavečera v Manile!

Pás pro šampiona má nového majitele

Zlatým hřebem celého večera byla titulová bitva o pás pro šampiona muší váhy. Ten obhajoval domácí Filipínec Geje Eustaquio proti Brazilci Adrianu Moraesovi. Zápasilo se celých pět kol, po němž rozhodčí jednomyslně přisoudili výhru i titul fighterovi z jižní Ameriky. Ten zároveň natáhl sérii duelů, v nichž ho nikdo nedokázal ukončit před limitem, už na jednadvacet.

Návrat ve velkém stylu

Po téměř tříleté přestávce se ve filipínské Mall of Asia Areně vrátil do klece Američan Lowen Tynanes. Přestávka na něm ale nebyla vůbec znát. V rámci čtvrtfinále světové Grand Prix v lehké váze porazil na TKO už v prvním kole bývalého šampiona v pérové váze Honoria Banaria.

Už jste viděli? TOP 5 událostí úvodního galavečera série ONE Championship v Jakartě

Iron Man znovu „úřadoval“

Ze soubojů v thajském boxu se čekalo nejvíc od toho, v němž se představil Rodtang Jitmuangnon. Všichni byli natěšení, jestli tenhle šampion z Thajska známý jako „Iron Man“ přijde s dalším vzrušujícím představením. A přišel. Podívejte se, čím rozhodl o skalpu Tunisana Fahdiho Khaleda.

Super premiéra v prestižní sérii

Na galavečeru v Manile se představil v sérii ONE Championship vůbec poprvé a na svůj debut jen tak nezapomene. Jednadvacetiletý Elias Mahmoudi z Alžírska v dalším duelu v thajském boxu suverénně přejel Japonce Yukinoriho Ogasawaru. Rozhodčí neměli nad čím přemýšlet.

Tvrdé KO v podání debutanta

Velmi úspěšnou premiéru pod křídly asijské organizace prožil na Hero's Ascent také Číňan Kai Tang. V desátém zápase v profi MMA kariéře si připsal osmou výhru, z toho podruhé uštědřil svému soupeři KO. Tentokrát poslal k zemi přesně mířeným kopem Jihokorejce Sung Jong Leeho.

Třetí zastávkou prestižní série ONE Championship se stane thajský Bangkok, kde se 16. února uskuteční galavečer s podtitulem Clash Of Legends. Na stanici O2 TV Sport ho opět uvidíte v přímém přenosu.

Také čtěte: Další atraktivní obsah z bojových sportů: O2 TV Sport odvysílá sérii ONE Championship!

Foto: ONE Championship

Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru