M-1 Challenge 100 s titulovou bitvou: Udrží bijec Bogatov pás šampiona lehké váhy?

Při akcích spadajících pod prestižní a celosvětově uznávanou ruskou organizaci M-1 Global je pravidelně k vidění špičkové MMA. A jinak tomu nebude ani v čínském pětimilionovém městě. Můžete se těšit na řadu známých tváří a celkem deset atraktivních zápasů.

Ten nejočekávanější přijde na řadu jako tradičně až na konec a půjde v něm o hodně – o pás pro šampiona lehké váhy. Jeho současným držitelem je Rus Roman Bogatov, který ho vybojoval loni v záři v Kazani, kde na body zdolal i Brazilce Rubeniltona Pereiru. Připsal si sedmou výhru v sedmém profi zápase v kariéře.

V Charbinu bude pás i neporazitelnost obhajovat v třaskavém duelu s dalším skvělým brazilským fighterem Michelem Silvou. A udatného Rusa nečeká nic jednoduchého. „Sassarita“ ještě nikdy nikdo nedokázal ukončit, když padl, tak na základě rozhodnutí rozhodčích. Loni odešel jako vítěz ze všech tří soubojů, naposledy navíc připravil o neporazitelnost jiného Rusa Magomedkamila Malikova a vylepšil svoji bilanci na 21 výher, jednu remízu a sedm porážek.

M-1 Challenge 100 ale rozhodně není jen o titulovém zápase, v čínskému Charbinu toho bude k vidění mnohem víc. Atraktivní turnaj nabitý tím nejlepším MMA sledujte tuto sobotu 26. ledna v přímém přenosu na O2 TV Sport. Začínáme ve 14 hodin.

Také čtěte: Další atraktivní obsah z bojových sportů: O2 TV Sport odvysílá sérii ONE Championship!

Foto: M-1 Global

Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru