Fanoušci uvidí v O2 TV Sport všechny galavečery asijské ONE Championship

Získali jsme vysílací práva na všechny galavečery asijské ONE Championship, která patří mezi nejrychleji rostoucí organizace na světě. Fanoušci bojových sportů se mohou těšit na špičkové zápasy, ve kterých se představí hvězdy s bohatými zkušenostmi z americké UFC. První přímý přenos si diváci v O2 TV Sport užili už minulou sobotu, kdy ONE Championship odstartoval v indonéské metropoli Jakartě.  

To ale zdaleka není všechno, stanice O2 TV Sport totiž v roce 2019 odvysílá kromě kompletní ONE Championship také všechny nejsledovanější domácí MMA organizace – OKTAGON MMA, X Fight Nights (XFN), Fusion Fight Night (FFN), Fight Night West (FNW) a Heroes Gate. Diváci nepřijdou ani o přímé přenosy z ruské organizace M-1 Global.

„V posledním období jsme zaznamenali neuvěřitelný zájem o bojové sporty. Sledovanost dosahuje podobných čísel jako u fotbalových či hokejových zápasů. ONE Championship je další velká světová organizace v naší nabídce, která má již dnes skvělé renomé a značné ambice do budoucna,“ uvedl Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport. „Mám radost, že naše investice do bojových sportů se nyní ukazují jako opodstatněné, a že se O2 TV stala domovem MMA. V roce 2019 přineseme takřka 60 přímých přenosů z MMA,“ doplnil Marek Kindernay.

Organizace ONE Championship, která vznikla v roce 2011 v Singapuru, se řadí mezi největší globální sportovní značky. Se základním kapitálem ve výši 250 milionů amerických dolarů zcela ovládla trh v Asii, úspěchy zaznamenala i v Evropě a nyní míří do celého světa. Cíl má jediný, stát se světovou organizací číslo jedna. ONE FC prezentuje na svých turnajích kromě MMA také box, thajský box nebo kickbox.

V uplynulém roce se zástupcům ONE FC podařilo do svých řad získat prvotřídní hvězdy. Jako například bývalého šampiona lehké váhy UFC i Bellatoru Eddieho Alvareze z USA. Diváci O2 TV Sport uvidí v kleci také dlouholetého krále muší váhy Demetriouse Johnsona, který jako jediný v UFC dokázal jedenáctkrát v řadě obhájit titul. Dalším bojovníkem, jenž opustil UFC a zamířil do raketově expandující ONE Championship, se stal talentovaný mladík Sage Northcutt. Další známá jména jsou v jednání.

„Nebude to dlouho trvat a dočkáme se ve ONE Championship i českého zástupce. Již v minulosti se naši bojovníci na hlavní kartě objevovali. Pevně věřím, že i díky přenosům O2 TV Sport se to bude brzy opakovat,“ podotkl Marek Kindernay.

 

Plán přímých přenosů stanice O2 TV Sport – leden, únor, březen 2019:

Stanice Událost Datum Místo
O2 TV Sport ONE CHAMPIONSHIP 25. 01. 2019 Manila – Philipines
O2 TV Sport M-1 Global 26. 01. 2019 Harbin – China
O2 TV Sport M-1 Global 16. 02. 2019 Saint Petersburg – Russia
O2 TV Sport ONE CHAMPIONSHIP 16. 02. 2019 Bangkok – Thailand
O2 TV Sport ONE CHAMPIONSHIP 22. 02. 2019 Singapore
O2 TV Sport ONE CHAMPIONSHIP 08. 03. 2019 Yangon – Myanmar
O2 TV Sport XFN 16 16. 03. 2019 Brno
O2 TV Sport OKTAGON 11 16. 03. 2019 Ostrava
O2 TV Sport M-1 Global 16. 03. 2019 Harbin – China
O2 TV Sport XFN Legendy 29. 03. 2019 Praha – Královka
O2 TV Sport ONE CHAMPIONSHIP 31. 03. 2019 Tokyo – Japan

Jakub Olšanský Autor článku
Jakub Olšanský
Pro Jakuba jsou telekomunikace koníčkem. Zajímá se o novinky, mezi které patří sítě 5G či C-Roads nebo Big Data. Rád si o těchto nových trendech povídá i s odborníky z O2, se kterými připravuje zajímavé rozhovory.
Související článek Mistrovství světa v rallye zůstává na obrazovkách O2 TV Sport
Nahoru