Chcete nový iPhone či Nokii? Vybrané telefony teď od O2 dostanete za novoroční ceny

Nenašli jste pod stromečkem vytoužený smartphone? Nesmutněte – během celého ledna pro vás máme připravené parádní kousky s bonusem k novému tarifu. Na své si ale díky O2 Extra výhodám přijdou všichni zákazníci O2 bez nutnosti pořizovat novou službu.

Pořiďte si třeba model Nokia 6.1. s 5,5 palcovým displejem a 16 megapixelovým fotoaparátem s dvoutónovým bleskem. Pokud si ho pořídíte s tarifem, dostanete jej díky bonusu ve výši téměř 6 000 korun už od jedné koruny. Více informací o tomto modelu najdete zde.

Se slevou až 4 000 korun si můžete pořídit i novinkový model Nokia 7.1. Ať jste venku na jasném světle, nebo v tmavé místnosti, displej tohoto telefonu se dynamicky přizpůsobí prostředí. Nečekají vás tak už žádné experimenty s přenastavováním jasu. Více informací najdete zde. Skvělou službu vám udělá i model Nokia 3.1., který budí pozornost svými jemnými křivkami a nápadnými hliníkovými hranami. I na tomto telefonu můžete díky naší lednové akci ušetřit tisíce korun. Více informací najdete zde.

Na své si ale u O2 přijdou i vyznavači značky Apple. Špičkový model iPhone X 64GB si totiž díky Extra výhodám můžete pořídit rovnou o 3 000 korun levněji. Tento smartphone vás upoutá úplně novým 5,8 palcový Super Retina displejem, který vás uchvátí vždy, když jej vezmete do dlaně. Více o telefonu se dozvíte zde.

Telefony si můžete zakoupit v O2 Prodejnách i v našem O2 eshopu. Ke všem modelům si navíc můžete zřídit pojištění proti krádeži nebo poškození. Využít můžete i výkupu vašeho starého telefonu. Hodnotu odkoupeného mobilu vám odečteme z ceny nového zařízení.

Chcete nový telefon za skvělou cenu? Podívejte se na níže uvedené odkazy:

Nokia 3.1

Nokia 6.1

Nokia 7.1

iPhone X 64 GB

Zdeněk Brunclík Autor článku
Zdeněk Brunclík
Nějakou tu mobilní aplikaci má v telefonu nainstalovanou každý a mnoho lidí si bez nich neodkáže život představit. Jaké jsou v této oblasti nové trendy, jaké vychytávky vám v mobilu nesmí chybět? Poradí vám O2 Guru Zdeněk „Bruno“ Brunclík, který ve firmě pracuje přes 25 let a aktuálně si libuje v produktech značky Apple. Do mobilu si nejčastěji instaluje aplikace pro fitness a zdravý životní styl, protože posilování je jeho celoživotní vášní. V O2 Guru týmu ho přezdívají Q, podle Quartermastera z Jamese Bonda, protože shání nejrůznější HW vybavení na O2 akce, roadshow a eventy. Zajímá se také o 5G a svět rozšířené a virtuální reality.
Související článek Jako první na světě představujeme funkci AR Wi-Fi. Dostupnost sítě si díky ní můžete měřit prostřednictvím rozšířené reality
Nahoru