Chcete nový iPhone či Nokii? Vybrané telefony teď od O2 dostanete za novoroční ceny

Chcete nový iPhone či Nokii? Vybrané telefony teď od O2 dostanete za novoroční ceny

Chcete nový iPhone či Nokii? Vybrané telefony teď od O2 dostanete za novoroční ceny

Nenašli jste pod stromečkem vytoužený smartphone? Nesmutněte – během celého ledna pro vás máme připravené parádní kousky s bonusem k novému tarifu. Na své si ale díky O2 Extra výhodám přijdou všichni zákazníci O2 bez nutnosti pořizovat novou službu.

Pořiďte si třeba model Nokia 6.1. s 5,5 palcovým displejem a 16 megapixelovým fotoaparátem s dvoutónovým bleskem. Pokud si ho pořídíte s tarifem, dostanete jej díky bonusu ve výši téměř 6 000 korun už od jedné koruny. Více informací o tomto modelu najdete zde.

Se slevou až 4 000 korun si můžete pořídit i novinkový model Nokia 7.1. Ať jste venku na jasném světle, nebo v tmavé místnosti, displej tohoto telefonu se dynamicky přizpůsobí prostředí. Nečekají vás tak už žádné experimenty s přenastavováním jasu. Více informací najdete zde. Skvělou službu vám udělá i model Nokia 3.1., který budí pozornost svými jemnými křivkami a nápadnými hliníkovými hranami. I na tomto telefonu můžete díky naší lednové akci ušetřit tisíce korun. Více informací najdete zde.

Na své si ale u O2 přijdou i vyznavači značky Apple. Špičkový model iPhone X 64GB si totiž díky Extra výhodám můžete pořídit rovnou o 3 000 korun levněji. Tento smartphone vás upoutá úplně novým 5,8 palcový Super Retina displejem, který vás uchvátí vždy, když jej vezmete do dlaně. Více o telefonu se dozvíte zde.

Telefony si můžete zakoupit v O2 Prodejnách i v našem O2 eshopu. Ke všem modelům si navíc můžete zřídit pojištění proti krádeži nebo poškození. Využít můžete i výkupu vašeho starého telefonu. Hodnotu odkoupeného mobilu vám odečteme z ceny nového zařízení.

Chcete nový telefon za skvělou cenu? Podívejte se na níže uvedené odkazy:

Nokia 3.1

Nokia 6.1

Nokia 7.1

iPhone X 64 GB

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Zdeněk Brunclík Autor článku
Zdeněk Brunclík
Nějakou tu mobilní aplikaci má v telefonu nainstalovanou každý a mnoho lidí si bez nich neodkáže život představit. Jaké jsou v této oblasti nové trendy, jaké vychytávky vám v mobilu nesmí chybět? Poradí vám O2 Guru Zdeněk „Bruno“ Brunclík, který ve firmě pracuje přes 25 let a aktuálně si libuje v produktech značky Apple. Do mobilu si nejčastěji instaluje aplikace pro fitness a zdravý životní styl, protože posilování je jeho celoživotní vášní. V O2 Guru týmu ho přezdívají Q, podle Quartermastera z Jamese Bonda, protože shání nejrůznější HW vybavení na O2 akce, roadshow a eventy. Zajímá se také o 5G a svět rozšířené a virtuální reality.
Související článek Jako první na světě představujeme funkci AR Wi-Fi. Dostupnost sítě si díky ní můžete měřit prostřednictvím rozšířené reality
Nahoru