Zaskočí Bouzková po domácí hvězdě i Plíškovou? Český duel v Brisbane živě na O2 TV Tenis!

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=14497 AND vote > 0 AND vote <= 5

Už to, že dokázala projít kvalifikací do hlavní fáze turnaje kategorie Premier, byl pro Bouzkovou úspěch. Tehdy ale ještě nikdo nemohl tušit, že vítězka juniorky na US Open 2014 neřekla v Austrálii poslední slovo. V prvním kole nastoupila v Areně Pata Raftera pro 5500 diváků proti o čtrnáct let straší Samanthě Stosur.

Češka sice první set favorizované soupeřce přenechala, ale jakmile se zbavila nervozity, převzala otěže a přes dvě hodiny trvající duel, jenž se přehoupl do nového roku, otočila. „Opravdu jsem si to užila, zápas i šťastný Nový rok,“ smála se Bouzková po druhé výhře na okruhu WTA. „Na takové kurtu jsem ještě nikdy nehrála, navíc Sam je ohromná šampionka, což mi zápas nijak neulehčilo,“ dodala na adresu rodačky z Brisbane.

Plíšková v roli jasné favoritky

Ve druhém kole nenarazí mladá hráčka na nikoho jiného, než na krajanku Karolínu Plíškovou. Bouzková znovu nebude mít co ztratit, světová osmička bude obrovskou favoritkou, od které se očekává pouze výhra a postup do dalších bojů. Zvládne Plíšková tuto roli, nebo se Brisbane dočká dalšího překvapení?

Souboj českých tenistek v Brisbane odvysíláme ve středu ráno na O2 TV Tenis, na řadu by měl přijít kolem 7. hodiny.

Na stanici O2 TV Tenis uvidíte ve středu i další duely druhého kola v Brisbane, stejně jako pokračování dalších kvalitně obsazených turnajů v Aucklandu a Šen-čenu. Seriál přímých přenosů startuje už o půlnoci. Více se dozvíte v našem TV programu.

Tip: Sledujte prestižní tenisové turnaje na okruhu WTA s balíčkem O2 TV Sport Pack

Foto: Profimedia

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru