Bitva rapperů a největší hvězdy česko-slovenské MMA scény. XFN 15 živě na O2 TV Sport!

Na jedné straně ringu bude stát Patrik „Rytmus“ Vrbovský, na té opačné Otakar Peřina známý jako Marpo. Z populárních rapperů se stanou boxeři, kteří si to rozdají mezi šestnácti provazy v jednom z nejočekávanějších taháků mimořádného galavečera XFN 15.

„Letos jsem se po sportovní stránce jednoznačně nejvíce vyhecoval i jsem si sáhl na hranice svých možností. Ale tak jsem to prostě chtěl, nikdo mě nenutil. Užívám si to,“ nechal se na veřejném tréninku hlavních aktérů hvězdně obsazené události slyšet Rytmus. „Já z toho nemám žádný pocit. Pro mě je prostě boj bojem a na ten cirkus okolo tolik nejsem,“ kontroval Marpo.

Jejich střet vyvolal velkou vlnu zájmu nejen mezi zarytými fanoušky bojového sportu. Který z rapperů se bude v boxerském duelu vypsaném na šest kol radovat?

Tip: Sledujte očekávaný galavečer XFN 15: Marpo vs. Rytmus s balíčkem O2 TV Sport!

XFN 15 láká na řadu velkých jmen

Už ve čtvrtek rovněž poznáme jméno MMA zápasníka, který si řekne o možnost odvety s Karlosem „Terminátorem“ Vémolou. Bude to lepší z dvojice Petr „Píno“ Ondruš vs. Patrik Kincl. Jejich bitva bude jednoznačně tím nejlepším, co blížící se XFN 15 nabídne. Tihle dva se v poslední době opravdu moc nemusí. „Kdyby se Patrikovi náhodou podařilo dostat přes Pína, tak dostane příští rok namláceno,“ prohlásil Vémola. „On se k tobě ale vůbec nedostane,“ doplnil ho Ondruš. Jeho vyzyvatel je připraven zareagovat až v kleci.

V O2 areně se fanouškům předvede i již zmiňovaný český „Terminátor“, kterému se postaví Brazilec Rodrigo Magon. „Fanouškům nadělím pořádnou Vémolici,“ slibuje. O pozornost si říká i start slovenské hvězdy a šampiona organizace M-1 Global Ivana Buchingera. Ten vyzve v titulovém zápase Litevce Sergeje Grechicha o pás pro šampiona XFN v pérové váze.

Přímý přenos galavečera XFN 15: Marpo vs. Rytmus začíná na O2 TV Sport tento čtvrtek od 18:50 hodin. Součástí vysílání bude i studio moderátora Davida Sobiška, role experta se ujme šéftrenér pražského Penta Gymu Daniel Barták. Přenosem bude diváky provázet komentátor Michal Petrgál a také český MMA bojovník Viktor Pešta, který prošel nejprestižnější organizací světa UFC.

Foto: XFN

Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru