S přelomem roku se na O2 TV Tenis vrátí přímé přenosy! Na jaké turnaje se můžete těšit?

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=14528 AND vote > 0 AND vote <= 5

Vůbec největší pozornosti se na přelomu starého a nového roku tradičně těší Brisbane International. První z turnajů kategorie Premier láká každoročně hvězdná jména a ani blížící se jedenáctý ročník nebude výjimkou. Účast už potvrdilo sedm hráček z elitní světové desítky, včetně Petry Kvitové s Karolínou Plíškovou. Obě už dokázaly jednou turnaj vyhrát – Kvitová v roce 2011, Plíšková loni.

Nepřehlédněte: Pět titulů, 47 výher a 3 miliony dolarů. Sezona české lvice Petry Kvitové v číslech

Kromě českých hvězd na startovní listině najdete i světovou čtyřku Elinu Svitolina z Ukrajiny, vítězku Turnaje mistryň a obhájkyni letošního titulu, či grandslamové šampionky Japonku Naomi Ósaka s Američankou Sloane Stephens.

„Jsme nadšeni, že do Brisbane chce opět přijet tolik špičkových hráček,“ neskrývá radost Cameron Pearson, ředitel turnaje, který signalizuje start nové sezony na okruhu WTA a zároveň zahájení příprav na první grandslam sezony – Australian Open.

Šen-čen okoření účast hvězdné Rusky

Svou kvalitu mají tradičně také podniky v Šen-čenu a Aucklandu, jenž můžete od 31. prosince rovněž sledovat na O2 TV Tenis. Hlavními hvězdami čínského turnaje budou pětinásobná grandslamová šampionka Maria Sharapova, vítězka French Open Jelena Ostapenko z Lotyšska a bývalá světová čtyřka Caroline Garcia z Francie.

Nepřehlédněte: Pět tenistek, které letos vydělaly na prize money největší balík

V Aucklandu se na ASB Classic pokusí co nejlépe vstoupit do nové sezony třetí hráčka světového žebříčku Dánka Caroline Wozniacki či Američanka Venus Williams. Její krajanka Amanda Anisimova, teprve sedmnáctiletá vycházející hvězdička tenisového nebe, obdržela od pořadatelů divokou kartu.

  • Turnaje, které můžete na přelomu roku sledovat na O2 TV Tenis:
Brisbane International 31.12. – 6.1. 37 přímých přenosů
Šen-čen Open 31.12. – 5.1. 37 přímých přenosů
ASB Classic 31.12. – 6.1. 37 přímých přenosů

Maria Sharapova (US Open). Foto: Reuters

Foto: Brisbane International, Profimedia

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru