Poslední šance pro Ščasného? Sparta jde na zlepšující se Příbram

Proč zápas sledovat…

Sparta dohrává podzimní část sezóny pod obrovským tlakem. Z posledních šesti ligových duelů zvládla naplno jediný a propadla se až na pátou pozici ligové tabulky.

V posledních dvou duelech poté selhala zcela. Nejprve nevyužila dvě penalty a v závěru podlehla Slovácku, doma poté i přes velkou převahu prohrála s Teplicemi. Spartě navíc nadále bude chybět Guélor Kanga, k němu se v posledním kole přidali i Nicolae Stanciu a Srdjan Plavšič, kteří obdrželi čtvrtou žlutou kartu v sezóně.

Tip: Sledujte všechny zápasy FORTUNA:LIGY i prestižní Ligy mistrů s balíčkem O2 TV Sport Pack!

V Příbrami tak svěřenci Zdeňka Ščasného nebudou mít jednoduchou práci. Domácí se navíc v posledních zápasech výrazně zlepšili a opět začali sbírat body. Po remízách s Plzní a Bohemians sice nestačili na Baník, ale po sedmi zápasech bez výhry dokázali o všechny body obrat Duklu.

Příbram je tak sice nadále v poslední části tabulky (aktuálně na 11. pozici), poslední zápasy jsou ale příslibem lepších zítřků. V prvním vzájemném utkání navíc Příbram na Letné uhrála remízu 2:2 a o body chce favorita připravit i v sobotu.

Řekli před zápasem…

Emmanuel Antwi, obránce Příbrami: „Měl bych říct, že to bude velký zápas s velkým soupeřem. Ale já musím říct, že nikdo není větší než jsme my! My jsme Příbram a společně můžeme kdykoli bojovat proti jakémukoli týmu! V sobotu to nebude jednoduché. Jestliže Sparta prohrála poslední domácí zápas s Teplicemi, tak bude chtít přijet svoji bilanci zvrátit. My na ně budeme připraveni vlítnout kdykoli během sezóny. Jak jsem řekl, jsme skvělý tým a velká rodina a společně můžeme zase uspět.“

Nepřehlédněte: Jaké taháky nabízí 19. kolo FORTUNA:LIGY?

Hráč, jehož se vyplatí sledovat…

Benjamin Tetteh, útočník Sparty

Benjamin Tetteh naposledy skóroval v derby proti Spartě. Ghanský útočník na svém kontě má sice osm branek, střelecky se ale již čtyřikrát v řadě neprosadil. A právě jeho góly nyní Spartě chybí, neboť ze čtyř posledních zápasů získala Sparta čtyři body. V prvním vzájemném utkání odehrál Tetteh celých 90 minut, do střelecké listiny se ovšem nezapsal. Napraví vše v sobotním střetnutí?

Sobotní střetnutí mezi Příbramí a pražskou Spartou si rozhodně nenechte ujít! Tradiční zápasové studio začíná na O2 TV Sport v 16:30. Utkání můžete rovněž sledovat na O2 TV Fotbal.

Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru