Hlavní zápas pro OKTAGON 11 je na světě: „Pirát“ Krištofič vyzval šampiona Kozmu!

„Svůj poslední zápas na domácí scéně jsem prohrál a věřte mi, že nikoho to srdci nebolelo tak, jako mě samotného,“ vrátil se Krištofič k zářijovému OKTAGONU 9 v Bratislavě, kde ho udolal Polák Grzegorz Siwy.

Devětadvacetiletý fighter zároveň potvrdil přesun o jednu váhovou kategorii níž do welterové divize. „Je mi jedno, co na to kdo říká nebo si o mě myslí. Chci vyhrávat velké zápasy, proto vyzývám k souboji Davida Kozmu. Má slušnou šňůru výher, kterou jsem připravený přetrhnout,“ říká odhodlaně vítěz druhé série populární reality show OKTAGON Výzva.

Kozma vybojoval pás pro welterového šampiona na posledním turnaji v O2 areně. Nicméně způsobem, jenž si nikdo nepřál. Jeho vyzyvatel Gábor Boráros si ve druhém kole poranil koleno a rozhodčí titulový duel předčasně ukončil. V březnu ho tak čeká náročná obhajoba pro dalšímu houževnatému Slovákovi.

OKTAGON 10: I třetí sérii OKTAGON Výzvy ovládl Slovák, pás pro šampiona patří Kozmovi

„Já jsem tím, koho ještě žádný Čech ani Slovák neporazil. Pirát se vrací do akce a vy se máte na co těšit. Nový král welteru je tu,“ dodal sebevědomě ve vyzývacím videu „Pirát“ Krištofič. Stane se opravdu novým šampionem welterové váhy? Nebo dokáže Kozma pás obhájit? To se dozvíme 16. března na OKTAGONU 11 v Ostravar Aréně.

Stanice O2 TV Sport exkluzivně vysílá kromě OKTAGONU a XFN i přímé přenosy dalších nejslavnějších domácích MMA organizací – Heroes Gate, Fusion Fight Night (FFN) a Fight Night West (FNW). Nabídka zahrnuje také prestižní galavečery organizace M-1 Global.

Foto: OKTAGON MMA

Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru