XFN 14: Bratislavu rozezní velkolepá MMA show! Do akce půjdou Vémola či Buchinger

Tento víkend se na stanici O2 TV Sport nese ve znamení toho nejkvalitnějšího, co česko-slovenská MMA scéna dokáže nabídnout. Po sobotním hvězdně obsazeném turnaji OKTAGON 10 v pražské O2 areně, kde vyvrcholí třetí série unikátní reality show OKTAGON Výzva, si milovníci bojového sportu přijdou na své i v neděli.

Nepřehlédněte: Víkend ve znamení MMA. O2 TV Sport odvysílá OKTAGON 10 i XFN 14 z Bratislavy

V Bratislavě už je všechno připraveno na největší turnaj, jaký se kdy na území našeho bývalého federálního partnera konal. S galavečerem XFN 14 přichází na Slovensko MMA světové úrovně. „XFN míří do největší slovenské haly s pokorou, ale zároveň jsme plní velkých očekávání,“ přiznává Petr Kareš, promotér organizace.

Karlos „Terminátor“ Vémola vs. Moise Rimbon

Za vše hovoří jména. Diváci se mohou těšit na další show v podání nejslavnějšího českého MMA zápasníka Karlose „Terminátora“ Vémoly. Od doby, co skončil v UFC, se nepotkal s těžším protivníkem. V klíčovém duelu, po kterém by si rád řekl o návrat do nejslavnější světové ligy, vyzve Moise Rimbona ze Spojených arabských emirátů. Šampion organizace Phoenix Fighting Championship neprohrál před časovým limitem od roku 2002!

„Mám velkou radost, že budu mít adekvátního soupeře. Slováci se mnou bohužel nechtějí zápasit, schovávají se,“ pronesl rázně legendární český terminátor. „Chci pozvat všechny slovenské fanoušky včetně „Piráta“ Krištofiče, aby se dívali. Pirát se může naučit, jak snadno a rychle se ukončuje zápas. Bude to Vémolice, jasná dominance,“ dodal před hlavním tahákem večera.

Karlos Vémola. Facebook XFN

Tip: Galavečer XFN 14 můžete sledovat s oblíbeným balíčkem O2 TV Sport Pack

Které další hvězdy se v Bratislavě představí?

Turnaj XFN 14 ale není rozhodně jen o Vémolovi, v Bratislavě se představí i dlouhodobě nejúspěšnější slovenský fighter Ivan Buchinger. Ten si to s Khasanem Askhabovem z Lucemburska rozdá o titul šampiona pérové váhy. „Čeká nás ten nejkvalitnější turnaj, jaký jste zatím mohli na Slovensku vidět,“ láká na XFN 14 populární „Buki“.

V kleci se fanouškům představí i slovenští talenti Ľudovít Klein, Vojto Štrbák a Miroslav Štrbák s ambicemi do slavné UFC. Na kartě najdete i ostříleného zápasníka Rolanda Čambala a tahákem je bezpochyby i velký návrat do ringu nejúspěšnějšího slovenského profesionálního boxera Tomáše Kovácse.

Všichni příznivci bojového sportu a MMA se mají zkrátka na co těšit. Všechny zápasy z bratislavského galavečera XFN 14 včetně největších taháků odvysílá O2 TV Sport! Přímý přenos startuje už tuto neděli 18. listopadu v 19 hodin.

Foto: XFN

Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru