Fotbaloví fanoušci, pozor! Před Edenem vyroste v pondělí obří fanzona O2 TV!

O2 TV fanzona u vstupu č. 2 do EDEN ARENY se fanouškům otevře již v 16 hodin a po celé dvě hodiny do začátku utkání v ní fotbaloví příznivci najdou spoustu zábavy. Na co se můžete těšit?

  • Autogramiáda vybraných hráčů SK Slavia Praha
  • Focení s pohárem pro mistra ligy
  • Vouchery s kódem na sledování O2 TV na měsíc zdarma
  • O2 Guru stan s prezentací O2 TV
  • Možnost vyzkoušet si unikátní fotbal v kleci
  • Soutěž v rychlosti střely

Málokdy je veřejně k vidění trofej pro mistra ligy a jedna taková příležitost se naskytne právě před pondělním utkáním. Příznivci vedoucího týmu FORTUNA:LIGY se budou moci v O2 TV fanzoně vyfotit spolu s pohárem, o který usilují jejich favorité.

V rámci předzápasového programu se v O2 TV fanzoně uskuteční autogramiáda vybraných hráčů SK Slavia Praha a společně s nimi se domácí fanoušci budou moci dokonale připravit na zápas. Ke správnému fandění všem jistě poslouží nafukovací tleskátka od O2, díky kterým fanoušci vytvoří na tribunách bouřlivou kulisu. Fanoušci si budou moci změřit rychlost střely anebo ve skupině s kamarády vyzkoušet unikátní fotbal v kleci.

Součástí O2 TV fanzony bude samozřejmě i O2 Guru stan, kde bude hlavní vysílatel FORTUNA:LIGY prezentovat své služby a zájemci tam budou mít možnost na vlastní oči obdivovat kvalitu vysílání sportovního přenosů. Všichni účastníci soutěží před utkáním Slavia – Dukla si navíc odnesou voucher s kódem na sledování O2 TV na celý měsíc zdarma, kde budou moct sledovat ten nejlepší fotbal!

Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru