Startuje basketbalová Euroliga! Které giganty uvidíte na úvod v akci na O2 TV Sport?

O titul v Eurolize si stejně jako v předešlých letech zahraje šestnáctka těch nejlepších basketbalových klubů v Evropě. Mezi nimi pochopitelně nechybí ani Real Madrid, který v minulé sezoně desátým triumfem potvrdil pozici historicky nejúspěšnějšího tým soutěže.

Má to ale jeden háček, slavný klub se bude muset na cestě za obhajobou obejít bez Luky Dončiče. Slovinský supertalent měl lví podíl na loňském triumfu a před sezonou se rozhodl, že zkusí prorazit v zámořské NBA. Real za něj přivedl jeho krajana, křídelníka KIemena Prepeliče. Dokáže Dončiče nahradit? Úvodní duel madridského giganta proti celku Darussafaka Istanbul sledujte ve čtvrtek večer na O2 TV Sport.

Ještě předtím si můžete vychutnat neméně atraktivní souboj CSKA Moskva s Barcelonou. Moskvané ani v jednom z posledních sedmi ročníků nechyběli v závěrečném Final four  a netají se touhou navázat na sezonu 2015/2016, kdy si naposledy sáhli na trofej pro vítěze. To v Barceloně čekají na triumf už dlouhých osm let.

Dovede česká hvězda Fenerbahce opět do finále?

Z pátečního programu úvodního kola Euroligy nabídne stanice O2 TV Sport z pohledu českého fanouška asi ten vůbec nejzajímavější duel – Fenerbahce vs. Gran Canaria. Domácí tým bude chtít dovést k očekávané výhře jeden z nejlepších českých basketbalistů Jan Veselý, od kterého si v Istanbulu opět hodně slibují.

V posledních třech sezonách dotáhl silný a ambiciozní tým pokaždé až do finále, v roce 2017 s Fenerbahce soutěž dokonce ovládl. V loňském ročníku nestačil se svými spoluhráči na Real Madrid, i tak byl ale osmadvacetiletý pivot podruhé v kariéře zařazen do All start sestavy celé soutěže.

  • Program přenosů z 1. kola basketbalové Euroligy na O2 TV Sport:
Čtvrtek 11. října 18:55 CSKA Moskva – FC Barcelona
20:55 Real Madrid – Tekfen Istanbul
Pátek 12. října 19:40 Fenerbahce Istanbul – Gran Canaria

Tip: Chcete sledovat přenosy z prestižní Euroligy? Pořiďte si oblíbený balíček O2 TV Sport Pack, který vám za 199 Kč na 30 dní zpřístupní stanice O2 TV Sport, O2 TV Fotbal i O2 TV Tenis!

Foto: Profimedia

Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru