Další hvězdný host v České uličce: Pozvání přijal borec, který už 12 let válí v NHL

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=14979 AND vote > 0 AND vote <= 5

Na to, kolik mu je, toho stihl víc než dost. Jako mladý zamířil hledat štěstí za moře a vyšlo to. V prestižní NHL se rychle chytil a dodnes v ní odehrál více než 750 zápasů a připsal si přes 350 kanadských bodů. Hrál za Floridu, Chicago, Winnipeg a nyní už čtvrtou sezonu válí v Calgary. Před pěti lety jako hráč Indiánů z Chicaga měl tu čest zvednout nad hlavu nejslavnější hokejovou trofej Stanley Cup.

Přes sto zápasů odehrál i v dresu reprezentace, v letech 2011 a 2012 pomohl nároďáků k bronzovým medailím na světových šampionátech. Úspěchy a medaile sbíral i s mládežnickými výběry.

Možná už tušíte, že pozvání přijal Michael Frolík, jeden z mnoha úspěšných odchovanců kladenské hokejové líhně. Jak dlouho chce hrát ještě v NHL? Plánuje se někdy vrátit domů do Kladna? A proč se v jeho Calgary Flames neprosadil hvězdný Jaromír Jágr?

O tom všem bude řeč v dalším díle České uličky Michala Hrdličky, který uvidíte už dnes od 18.30 hodin na O2 TV Sport. Reprízu pořadu pak můžete na stejném programu zhlédnout každý den až do úterý.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru