Sigma nám nic nedaruje, vědí sparťané. Vrátí se na Hané zpátky na vítěznou vlnu?

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=15014 AND vote > 0 AND vote <= 5

Proč zápas sledovat…

Letenští v předchozím kole přišli jako poslední celek FORTUNA:LIGY o neporazitelnost, když odjeli s prázdnou po nejtěsnější porážce z Plzně. Před jedním z největším taháků ligového podzimu ovšem svěřenci kouče Zdeňka Ščasného vyhráli třikrát v řadě a na Hané se chtějí na vítěznou vlnu za každou cenu vrátit.

Olomouc je zatím jen stínem týmu, jenž minulou sezonu zakončil na senzačním čtvrtém místě a stal se jednoznačně největším ligovým překvapením. Sigmě se nedaří pravidelně bodovat, má druhý nejhorší útok a po deseti odehraných kolech se nachází na předposledním místě.

Sparťané, kterým bude chybět potrestaný špílmachr Nicolae Stanciu, si dobře uvědomují, že do zápasu půjdou v roli velkého favorita, ovšem nechtějí nic podcenit. „Body, které mají, neodpovídají jejich výkonům. Mají smůlu, navíc měli hodně těžký los a do toho pohárové zápasy. To všechno je unavilo a kvůli tomu vstoupili do sezony hůř než loni. Své kvality mají,“ varuje sparťanské spoluhráče stoper Uroš Radakovič. Dobře ví, co říká. Na Letnou totiž v létě zamířil právě z Olomouce.

Řekli před zápasem…

Václav Jílek, trenér Sigmy: „Pokud se chceme Spartě vyrovnat, tak musíme přidat na intenzitě, agresivitě a nasazení všech hráčů. A myslím si, že to je v našich silách, že jsme schopni přidat a Spartu obrat o body. Je potřeba přidat jednoduchost, přímočarost, odvahu do zakončení a finální fáze, abychom byl nebezpečnější.“

Lukáš Vácha, záložník Sparty: „Výkony Sigmy asi nejsou úplně ideální, chtěli by být v tabulce jinde, ale to nás nesmí ovlivnit. Čelo tabulky nám není vzdálené a pro nás je velká motivace se na něj dotáhnout. Doufám, že nám v tom pomůže utkání v Olomouci. Musíme ale brát v potaz to, že kdybychom v Plzni zvítězili, mohli jsme teď už být první.“

Tio: Chcete sledovat všechny zápasy FORTUNA:LIGY? S balíčkem O2 TV Sport Pack se vám za 199 Kč na 30 dní zpřístupní stanice O2 TV Sport i O2 TV Fotbal!

Hráč, jehož se vyplatí sledovat…

Uroš Radakovič, obránce Sparty

Bude to pro něj hodně zvláštní. Dvě sezony byl zvyklý, že na Andrův stadion vybíhal s tím, že na hřišti nechá všechno ve prospěch domácí Sigmy. Teď ovšem bude stát na druhé straně barikády a ke třem bodům bude chtít svým bezchybným výkonem pomoct hostujícímu celku. Obstojí čtyřiadvacetiletý stoper ze Srbska ve speciálním a zároveň náročném utkání?

Sobotní souboj olomoucké Sigmy se Spartou nabídne v přímém přenosu stanice O2 TV Fotbal, předzápasové studio začíná v 18.50 hodin. Jelikož bude zápas vysílán v multidimenzi, můžete se těšit na všechny možnosti a vychytávky, které nabízí.

Nejen tento zápas, ale i všechny ostatní duely 11. kola FORTUNA:LIGY můžete sledovat s balíčkem O2 TV Sport Pack. Podívejte se, jak si ho jednoduše pořídit.

Foto: sparta.cz, Profimedia

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru