M-1 Challenge 97: Turnaj v Kazani okoření souboj o pás pro šampiona lehké váhy!

Na O2 TV Sport jste si mohli užít parádní podívanou už při přenosu z předchozího podniku z Petrohradu. Na pořádnou dávku toho nejlepšího MMA se můžete těšit i v případě blížícího se Challenge 97, který bude hostit Kazaň.

Nepřehlédněte: Fight Night West 4 na O2 TV Sport: Těšte se na veterána UFC i špičkové domácí fightery!

Fanoušci se mohou znovu těšit, že uvidí v akci známé tváře. Nade všemi ovšem budou čnít domácí Roman Bogatov a Rubenilton Pereira z Brazílie. Právě na ně bude upřena největší pozornost, v hlavním fightu večera si to totiž rozdají o titul v lehké váze. Poslední šampion této kategorie Damir Ismagulov totiž vyslyšel volání zástupců UFC.

Pás pro šampiona je tak volný, kdo se stane jeho novým majitelem? Ruský bijec zatím nepoznal hořkost porážky, všech šest soubojů vyhrál. To Pereira známý pod přezdívkou Rubinho má za sebou už 25 profesionálních zápasů s více než slušnou bilancí 20:5. Oba se naposledy ukázali na Challenge 94 v Orenburgu a oba tam dokázali dostat své soupeře na kolena.

„Pereira je trpělivý a těžký soupeř, není jednoduché ho porazit. Je zvyklý na dlouhé boje,“ ví o přednostech svého protivníka Bogatov. „Měl jsem skvělou přípravu, takže jsem připraven na duel na pět kol. Jeden z nás ale padne už před třetím,“ pronesl před titulovým soubojem brazilský fighter. Na jednom se ale oba shodují – za každou cenu se chtějí stát šampionem lehké váhy.

Kdo z nich se bude nakonec radovat, se dozvíme už tento pátek 28. září. Přímý přenos z turnaje M-1 Challenge 97: Tatfight 7 v Kazani začíná na O2 TV Sport ve 20.30 hodin!

Foto: M-1 Global

Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru