Fight Night West 4 na O2 TV Sport: Těšte se na veterána UFC i špičkové domácí fightery!

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=15077 AND vote > 0 AND vote <= 5

Fight Night West s pořadovým číslem 4 slibuje stejně jako předchozí díly oblíbené série galavečerů bojových sportů zajímavou podívanou. Velkým lákadlem pro všechny fanoušky je účast veterána UFC Wagnera Silvy Gomese. Zkušený Brazilec se utká s Vítem Mrákotou, pro něhož půjde o zatím nejtěžší zkoušku.

Kromě Gomese se promotérům podařilo do Karlových Varů zlákat další čtveřici zápasníků z Brazílie, kolébky smíšených bojových umění. Roli největší hvězdy bude plnit Joilton Peregrino. Účastníka reality show UFC – Ultimate fighter a zápasníka mnoha světových organizací měl původně vyzvat Čech Jan Janka, kvůli zdravotním patáliím se ovšem odhlásil a soupeřem hvězdného Brazilce tak bude Litevec Viktor Tomaševič. Mimochodem, jde o více nežadekvátní náhradu.

Hodně očekávaným bude i souboj José Antonia Martína Reise z Kanárských ostrovů s Miroslavem Brožem. Na Fight Night West 3 svedli tito bijci neskutečnou tříkolovou bitvu, která diváky zvedala ze sedadel. Nyní se proti sobě postaví v titulové odvetě. Udrží Brož vítěznou bilanci, jež má v tuto chvíli podobu 7:0?

Těšit se ale můžete i na další zajímavá jména. Divákům se v akci představí třeba Murad Eldarushev, Vojta Veselovský, Pavel Pilný, veterán Bohumil Lungrik, Poláci Rafael Kijanczuk a Michal Elsner či Dragan Pešič ze Srbska.

Milovníci bojových sportů mají program na páteční večer vyřešený. Přímý přenos z galavečera Fight Night West 4 z Karlových Varů startuje na O2 TV Sport v 19 hodin!

Foto: Fight Night West

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru