TIKI-TAKA: Co radí Petr Švancara před příchodem do Slavie ligové kometě Janu Matouškovi?

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=15419 AND vote > 0 AND vote <= 5

Dvacetiletý mladík o sobě dal pořádně vědět už v minulé sezoně, kdy se byl vyhlášen nejlepším hráčem druhé ligy a měl lví podíl na návratu Příbrami do nejvyšší soutěže. A neztratil se ani mezi elitou. Ve svých prvních zápasech v první lize se zaskvěl natolik, že se dostal do hledáčku všech předních českých klubů. Nakonec se upsal pražské Slavii, zatím ale zůstává v Příbrami, kde bude minimálně do konce podzimní části sezony hostovat.

Petr Švancara, kterého Slavia v roce 2000 koupila z Brna coby třiadvacetiletou naději za 20 milionů korun, příbramskému odchovanci radí, aby se snažil za každých okolností hlavně co nejvíc a pravidelně hrát. To je podle něj obecně u mladých hráčů vůbec nejdůležitější. „Bojím se, že v zimě naskočí do přípravy Slavie a přestane hrát. Je to útočně laděný hráč a těch je ve Slavii dost. Je to obrovský talent českého fotbalu,“ líčil v talk show TIKI-TAKA autor 59 ligových gólů.

Foto: O2 TV Sport

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru