O2 TV Sport Pack: Evropský Superpohár, Liga mistrů, všechny zápasy FORTUNA:LIGY i extraliga za 1 Kč!

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=15437 AND vote > 0 AND vote <= 5

Digitální televize O2 TV přišla s balíčkem O2 TV Sport Pack sportovních kanálů k příležitosti třetího výročí od zahájení vysílání O2 TV Sport. Aktivování nové služby vám „odemkne“ exkluzivní stanice O2 TV Sport, O2 TV Fotbal a O2 TV Tenis doplněné o ČT Sport na 30 dní, sledovat je můžete na webu O2TV.cz nebo v aplikacích O2 TV.

Velkou výhodou je, že naplno poznáte výhody unikátní a diváky oceňované multidimenze. Nechybí možnost vybírat si z více souběžně hraných zápasů, zpětné zhlédnutí až 7 dní, přepínání mezi kamerami nebo možnost cokoli si zastavit, přetočit a nahrát.

Od 1. září bude O2 TV Sport Pack k dispozici za cenu 199 Kč, když si ale službu aktivujete do konce srpna, ten nejlepší sportovní obsah si budete užívat prvních 30 dní za 1 Kč. A že je toho dost, co můžete za symbolickou cenu sledovat v přímém přenosu.

Ve středu 15. srpna přijde lahůdka pro všechny fotbalové fanoušky. O evropský Superpohár si ro rozdají Real Madrid s Atlétikem a vy můžete být u toho! Pokud dáváte přednost českému fotbalu, tak z každého kola FORTUNA:LIGY můžete sledovat kterýkoli zápas. A nesmíme zapomenout ani na prestižní Ligu mistrů, boje v základních skupinách začnou už v polovině září.

V tu dobu se o slovo přihlásí i česká hokejová extraliga, na O2 TV Sport se od nové sezony můžete těšit na pravidelné přímé přenosy. Tenisové nadšence zase jistě potěší, že týden co týden mohou sledovat bitvy na kurtech v rámci nejprestižnějších turnajů okruhu WTA. Je toho ale mnohem víc, stačí si jen vybrat. Službu O2 TV Sport Pack si jednoduše aktivujete ZDE.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru