Nováček Premier League vyzve Černého Ajax, který se v létě ne a ne probudit

Nováček Premier League z Molineux Stadium pro více než 30 tisíc diváků zatím narazil v přípravě na dva nejlepší celky Švýcarska a s oběma si poradil. Basilej, která už se musela obejít bez Tomáše Vaclíka, přehrál 2:1 a mistrovský Young Boys Bern dokonce rozdrtil poměrem 4:0

Portugalský manažer Nuno Espírito Santo, který vedl dříve Valencii či Porto, určitě nebude chtít hrát v anglické lize o sestup a pomoci by mu k tomu mělo i několik jeho krajanů, konkrétně brankář Rui Patrício, obránce Rúben Vinagre, záložníci Diogo Jota s Rúbenem Nevesem a útočníci Hélder Cota a Ivan Cavaleiro.

Třiatřicetinásobný mistr Eredivisie má sice na Starém kontinentu mnohem větší zvuk, nicméně z posledních výsledků nizozemského obra žádný velký strach nejde. Zaměstnavatel dvacetiletého českého štírka Václava Černého totiž prohrál jak s Nordsjaellandem (1:2), tak s Anderlechtem (1:3) a nejlichotivějšího skóre dosáhl proti rumunskému FCSB (1:1).

Ačkoliv už trenér Erik ten Hag, jenž mimochodem vedl v minulosti rezervu Bayernu, nemůže pracovat s Justinem Kluivertem, který se odebral do AS Řím, v současném kádru má pořád dostatek interesantních plejerů včetně Huntelaara, Dolberga, De Ligta či Tadiče a to se ještě brzy může vrátit do starého známého prostředí Daley Blind z Manchesteru United.

Přátelské klání proti ostrovním Vlkům sice ještě proběhne ve čtvrtek od 14:55 na O2 TV Fotbal bez něj, nicméně pro vicemistra ze země tulipánů jde o generálku před předkolem Ligy mistrů se Sturmem Graz a jistě vyrukuje s tím nejlepším, co má momentálně k dispozici.

Podívejte se, jak si pořídit O2 TV včetně stanice O2 TV Sport.

Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru