Pešta si cenný skalp nepřipsal. Jemeljaněnko mu zlomil nos!

Šlo o zlatý hřeb galavečera pod hlavičkou organizace RCC. Nebylo tedy divu, že nástup borců do haly doprovázel laserová show a adekvátní produkce. Úvod bitvy se nesl ve znamení vyčkávání. Jemeljaněnko se rád na své protivníky v kleci okamžitě vrhá s cílem co nejdříve je knockautovat. I proto se český veterán nikterak nehrnul do útočení, soka si držel dostatečně daleko od těla a trefoval ho uváženými a přesně mířenými údery. První kolo měl Pešta zcela pod kontrolou.

Ve druhém kole se příbramský rodák dostal ke svému plánu. Jemeljaněnka shodil na zem a zasypal ho sprškou tvrdých ran. Poté ale rozhodčí oba zvedl a to byl zlomový moment. Rus totiž následně očividně ožil a začal „úřadovat“. V polovině kola zlomil Peštovi nos a rozhodčí duel raději ukončil. Sedmadvacetiletý bojovník následně zamířil z haly rovnou do nemocnice.

„Bohužel se nezadařilo. Těžko se s tím srovnávám, protože mám prostě pocit, že šel porazit. Holt se nedá nic dělat, na téhle úrovni se každá chyba krutě trestá a Alexander ukázal, že jeho reputace je zasloužená. Mám zlomený nos, ale jinak jsem v pořádku. Teď dám nějakou dobu voraz a pak uvidíme, co dál,“ napsal Pešta na svém Facebooku.

Své fanoušky ale rozhodně nezklamal Duel s obávaným ruským bijcem prohrál, ale za svůj srdnatý výkon se rozhodně nemusí stydět!

Foto: O2 TV Sport

Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru