Noisli – to je nejlepší appka plná šumů a ruchů pro práci i volný čas

Máme tady další vychytanou aplikaci pro váš mobilní telefon. Tahle pecka s názvem Noisli je pro všechny, kteří se chtějí odreagovat a dostat se do pohody. Zaručeně jí ale využijí i lidé pracující v open space prostorách se sluchátky na uších, či ti, kdo mají tu výhodu, že mohou pracovat z domova.

Pokud se špatně soustředíte a poslech rádia či oblíbené hudby vám při práci nepomáhá, je pro vás Noisli jak dělaná. Najdete v ní 16 zvuků a ruchů, které navíc můžete různě kombinovat. Vše samozřejmě funguje na principu nekonečné zvukové smyčky.

Asi málokdo z nás může pracovat někde na louce u lesa, tak proč si zvuky přírody nepustit do sluchátek? Vyzkoušet ale můžete třeba i padající listí, bouřku či déšť. Pokud máte raději cinkající nádobí a hlasy lidí, zapněte si režim kavárny. Jak už jsme uváděli, zvuky si můžete i namixovat. Takže za sebou se vám například bude dokola přehrávat smyčka bouřky, deště a letní noci.

A kde si appku stáhnout? Uživatelé iOS ji najdou zde. Zákazníci, kteří mají v mobilním telefonu operační systém Android, jí nainstalují zde. I když Noisli není zdarma, myslíme si, že pro ty, kdo se chtějí lépe koncentrovat, je investice nějaké té padesátikoruny na místě. Přejeme vám hodně zábavy, relaxace, ale i mraky odvedené práce.

Zdeněk Brunclík Autor článku
Zdeněk Brunclík
Nějakou tu mobilní aplikaci má v telefonu nainstalovanou každý a mnoho lidí si bez nich neodkáže život představit. Jaké jsou v této oblasti nové trendy, jaké vychytávky vám v mobilu nesmí chybět? Poradí vám O2 Guru Zdeněk „Bruno“ Brunclík, který ve firmě pracuje přes 25 let a aktuálně si libuje v produktech značky Apple. Do mobilu si nejčastěji instaluje aplikace pro fitness a zdravý životní styl, protože posilování je jeho celoživotní vášní. V O2 Guru týmu ho přezdívají Q, podle Quartermastera z Jamese Bonda, protože shání nejrůznější HW vybavení na O2 akce, roadshow a eventy. Zajímá se také o 5G a svět rozšířené a virtuální reality.
Související článek Na jaře myjeme okna, gruntujeme byty – vyčistěte si i telefon
Nahoru