Fortuna liga rozlosována: Na jaké taháky se můžete v úvodu těšit?

Blížící se ligová sezona je vlastně revoluční. Kromě nového názvu se mění také herní formát, po odehrání tradičních třiceti kol přijde na řadu nadstavbová část ve třech skupinách, která ligu ještě zatraktivní. Šestice nejlepších týmů si to rozdá o titul, následující čtyři mančafty si zahrají o účast v Evropské lize a zbylé celky se budou rvát o udržení v nejvyšší soutěži. Znamená to, že přibude kvalitních zápasů, což je dobrá zpráva pro všechny fanoušky.

Dobrou zprávou je, že nepřijdete ani o jedno utkání svého oblíbeného týmu v sezoně. Digitální televize O2 TV totiž od nadcházejícího ročníku odvysílá vždy všechny zápasy z každého hracího kola. Trojici nejatraktivnějších duelů uvidíte na stanicích O2 TV Sport a O2 TV Fotbal v té nejlepší televizní kvalitě, další utkání budou k dispozici v tzv. streaming kvalitě. A to vše samozřejmě s funkcí multidimenze.

Plzeň začne obhajobu na Dukle, Sparta vyzve nováčka

Z úvodních dvou kol O2 TV odvysílá v té nejvyšší televizní kvalitě zápasy úřadujících ligových šampionů z Plzně i obou pražských S.

Viktoriáni vstoupí do nového ročníku tam, kde zakončili ten minulý – na pražské Julisce proti Dukle. O týden později se účastníci základní skupiny Ligy mistrů představí doma, kdy budou chtít o všechny body obrat liberecký Slovan. Slavia začne na horké olomoucké půdě, poté doma změří síly s Karvinou. A její rivalové z Letné? Sparta vstoupí do sezony domácím duelem s nažhaveným nováčkem z Opavy, o týden později podstoupí těžkou zkoušku v Jablonci. S O2 TV ovšem můžete sledovat i všechny ostatní duely. Stačí si jen vybrat.

Pořiďte si O2 TV včetně kanálu O2 TV Sport a sledujte všechny zápasy z české fotbalové ligy! Ročník 2018/2019 startuje už 20. července.

Foto: O2 TV Sport
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru