Podminky cookies
Písničkář Jakub Ondra zazpíval fanynce ve Stromovce a předal jí výhru ze soutěže

Písničkář Jakub Ondra zazpíval fanynce ve Stromovce a předal jí výhru ze soutěže

Písničkář Jakub Ondra zazpíval fanynce ve Stromovce a předal jí výhru ze soutěže

V rámci projektu O2 Live Session podporujeme mladé česko-slovenské hudební interprety, jako jsou například zpěvačky Lenny, Emma Drobná či písničkář Jakub Ondra. Právě posledně jmenovaný udělal na konci dubna jedné naší zákaznici obrovskou radost. Osobně se s ní totiž setkal a předal jí cenu ze soutěže, která probíhala na naší facebookové stránce. K tomu ale udělal ještě něco, co fanynce vyrazilo dech.

A o co přesně šlo? Účastníci soutěže měli do komentářů pod příspěvek s výzvou napsat, který song mají od Ondry nejraději. Vylosování byli celkem tři šťastlivci, z nichž největší radost měla Tereza, které přijel Jakub cenu předat osobně do pražské Stromovky. To ale zdaleka nebylo všechno. Písničkář totiž Tereze dal výherní CD, prošel se s ní parkem a k tomu jí ještě zazpíval její oblíbenou skladbu On The Menu. „Byla jsem velmi překvapená, že mě Jakub sám navštívil. Setkali jsme se přímo před mým domovem a šli jsme na krátkou procházku. Jakub mi na lavičce dokonce zazpíval píseň On The Menu. Navíc mě velmi potěšilo i to, že osobní setkání bylo Jakubovým přáním,“ líčí své pocity Tereza.

Třiadvacetiletý zpěvák začal skládat písničky už v patnácti. Jak sám připouští, největší školou mu byla ulice, kde několikrát týdně hrával u východů z metra a v ulicích Prahy. Hraní na chodníku, takzvaný busking je pro něj dodnes vším. Pokud Jakuba ještě neznáte, poslechněte si níže uvedený song, který vzniknul v rámci zmiňovaného projektu O2 Live Session.

 

 

 

Související článek Emma Drobná natočila svůj první vánoční videoklip za podpory O2
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru