OKTAGON 6 se blíží! Souboj v polotěžké váze a odveta česko-slovenských rivalů

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=15726 AND vote > 0 AND vote <= 5

Oba bojovníci už své cesty jednou zkřížili. Ve vzájemném zápase byl minulý rok úspěšnější Michal Těššík, který zvítězil v 1. kole na submisi. Po výhře nad Kotalíkem však přišlo černé období a dvě porážky v řadě. Jak sám ale říká, ony dvě prohry byly hlavně kvůli nedostatečné motivaci, což však v případě zápasu s Kotalíkem nehrozí. Jejich plánovaná odveta na OKTAGON 5 se ale kvůli zranění Těššíka musela na poslední chvíli zrušit. Nyní je tedy motivace dvojnásobná a čas zklamané fanoušky ukojit vítězstvím.

Michal Kotalík, bezesporu nejkontroverznější postava druhé série show OKTAGON VÝZVA, nyní prožívá něco jako vykoupení a získává zpět ztracené fanoušky. Změnil gym a pod vedením André Reinderse teď hodlá smazat všechny chyby z minulosti. Na OKTAGON 5 chtěl za každou cenu nastoupit a tak vzal náhradu na poslední chvíli. Nenechal nic náhodě a polského bojovníka zničil technickým KO v prvním kole.

Jestli po výhře na něco ale nezapomněl, tak je to odveta s Michalem Těššíkem a vyřizování účtů.

Foto: Oktagon

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru