O2 pomohlo splnit rodině sen o bydlení

Televize Prima odvysílala další díl oblíbeného pořadu Jak se staví sen a my jsme byli při tom – O2 je totiž hlavním partnerem aktuální řady. Kromě moderně a vkusně předělaného interiéru se tak překvapená rodina mohla těšit i z Internetu HD, ke kterému dostala i spousty pořadů v O2 TV nebo vychytávky chytré domácnosti v čele s naším designovým modemem O2 Smart Box.

Tým TV Prima v čele s moderátorkou Ivou Kubelkovou a ostřílenými designéry se tentokrát vydal za osmičlennou rodinou Špinarových do rodinného domu v Křižanově na Vysočině. Hlavou rodiny je máma Veronika, která má spolu s manželem Jirkou na starost hned 6 dětí – tři holky a tři kluky ve věku od 6 do 19 let.

Pro designéry to tentokrát byla velká výzva. V malém domku totiž museli během pouhých pěti dnů předělat velkou obývací místnost s ložnicí, kuchyní i pracovnou. „Máme malý dům. A i když si nemůžeme dovolit velké investice, rádi bychom měli útulný prostor pro společné chvíle,“ uváděli shodně Špinarovi. Ke spokojenosti všech se nakonec rekonstrukce povedla na jedničku. Kromě stylově předělané místnosti se navíc rodina mohla těšit i z chytrých vychytávek od O2. Věnovali jsme jim totiž náš set-top-box s přístupy k digitální O2 TV. Kromě toho dostala osmičlenná rodina i dva chytré telefony a čtyři tablety, ze kterých měly ohromnou radost hlavně děti. Naší televizi je totiž možné sledovat až na čtyřech různých zařízeních. Táta tak v obýváku může fandit u fotbalu, zatímco děti budou O2 TV sledovat v chytrých telefonech a tabletech.

Své oblíbené pořady navíc už nikdo nemusí složitě hledat. S naší úvodní obrazovkou Moje menu je totiž mají přehledně před sebou hned po spuštění O2 TV. A pokud by si snad nevybrali z programové nabídky, nemusí členové rodiny smutnit. Dostali od nás totiž i osm voucherů na bezplatné zhlédnutí filmů z O2 Videotéky, ve které mají na výběr z více než tisícovky titulů.

Dalším překvapením byl pro Špinarovi náš Internet HD a designový O2 Smart Box, který šíří Wi-Fi i mimo dům, na zahradu, kde rodina obvykle tráví celé léto. I když se k internetu připojí všichni najednou, tak si nebudou brzdit rychlost, což ocení hlavně děti při hraní různých online her či sledování zmiňované O2 TV. Kromě toho si mohou vyzkoušet i kouřové čidlo, které díky naší chytré aplikaci a propojení s O2 Smart Boxem zaznamená jakýkoliv náznak požáru.

To, zda se i díky našim produktům povedlo rodinám splnit jejich sen o bydlení, můžete sledovat každé pondělí večer na TV Prima a také v naší O2 TV, a to až týden po odvysílání pořadu.

Jiří Řezáč Autor článku
Jiří Řezáč
Společně s O2 Guru Ambasadory realizuje všechny O2 eventy a roadshow po celé republice. Nejčastěji na akce táhne za svým autem O2 Guru karavan, se kterým již za ty roky najezdil tisíce kilometrů – a to bez nehod. Jirka je ve firmě již od začátku Eurotelu a zažil zrod všech technologií, produktů a řešení. Baví ho všechny technologické novinky, wearables i chytrá domácnost. Vždyť na O2 Smart Boxu a jeho řešení chytré domácnosti má zařízený celý dům, od zabezpečení až po ovládání topení. Vzhledem k jeho zkušenostem se na něj často ostatní kolegové obrací o radu, a to jak trenéři, tak i třeba call centra. Jirka vždy rád pomůže a poradí, protože šířit dobré jméno O2 Guru a pomáhat ostatním ho prostě baví.
Související článek O2 pomáhá stavět sny. Každé pondělí na TV Prima.
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru