Fair play Davida SOBIŠKA: Zápas v MMA a vše okolo něj

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=15800 AND vote > 0 AND vote <= 5

MMA je bojový sport. Sport, který se neskutečně rychle rozrůstá.

Tento sport si získává po celém světě čím dál tím více fanoušků a nejinak je tomu i v České republice. Navíc v našich skromných podmínkách dokážeme vyprodukovat kvalitní zápasníky!

Jedním z nejlepších Čechů je Jiří „Denisa“ Procházka, který byl nedávno vyhlášen gladiátorem desetiletí. Říká se o něm, že má velkou šanci prorazit až do UFC. Zatím však září v japonské organizaci RIZIN, kde se stal oblíbencem publika, díky jeho atraktivnímu způsobu boje. Zápasník brněnského Jetsaam Gymu je tvrdý jako skála a během své kariéry porazil už 20 zápasníků z různých koutů světa.

Těch způsobů, jak vás může zápasník MMA knockoutovat je několik.

V MMA se mohou používat kopy, údery, hody, držení, páky na končetiny nebo škrcení a tak to rozhodně není sport pro každého. Jít do klece nebo do ringu jeden proti jednomu a vědět, že to bude řežba, která bolí, na to musíte mít „koule“.

S Denisou Procházkou jsem si tentokrát povídal o zápase jako takovém. Probrali jsme nástupovou hudbu, nervozitu, strach, rituály, nebo třeba rekonvalescenci po fightu a trash talk. Odpovědi Denisy Procházky naleznete v dalším exkluzivním videu z dílny O2 TV Sport.

Sledujte ten nejlepší sportovní obsah v O2 TV.

 Video: o2tvsport
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
David Sobišek Autor článku
David Sobišek
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru