Fair play Davida SOBIŠKA: S kým si to rozdá Jiří „Denisa“ Procházka? Bude to Mirko „Cro Cop“ Filipovič?

Český fighter Jiří Procházka zápasil naposledy na konci minulého roku. V japonské Saitamě při Rizin Fighting World Grand Prix 2017 ukončil TKO švédského bojovníka Karla Albrektssona.

Pro Denisu Procházku to byla už jubilejní dvacátá profesionální výhra v kariéře a jeho hvězda stoupá stále vzhůru. V Japonsku ho lidé milují a je ozdobou organizace RIZIN. Během šesti zápasů v zemi vycházejícího slunce dokázal hned pětkrát vyhrát a prohrál pouze jednou.

Zápasník brněnského Jetsaam Gymu ví, že se znovu v Japonsku představí letos v květnu, ale jméno svého soupeře zatím nezná. Jedno je ale jisté už teď! Ať to bude kdokoliv, Denisa si půjde pro další vítězství.

Pokud by jeho vítězná šňůra pokračovala i nadále, není vyloučeno, že by se v blízké budoucnosti mohl utkat i s legendou ringového sportu! Šušká se totiž o tom, že by mu promotéři RIZINU mohli do cesty postavit fenomenálního Chorvata Mirka Filipoviče, známého pod přezdívkou „Cro Cop“. Jestli je to pravda a jak reálný je tento matchup se dozvíte v exkluzivním rozhovoru pro O2 TV Sport:

Foto: o2tvsport.cz
David Sobišek Autor článku
David Sobišek
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru