Rvačka o Krmenčíka! Zájem mají mít Newcastle a Feyenoord! Agent však říká jasné NE!

Šestnáct branek a sedm asistencí ve dvaceti soutěžních zápasech vysloužily plzeňskému Michaelu Krmenčíkovi pozornost celé Evropy. Nejlepší střelec národního týmu (4 góly) v neúspěšné kvalifikaci na Euro dokonce zaujal i na adrese nejváženější, anglické Premier League.

Tam si ho totiž dle deníku Daily Mail vyhlédl samotný bývalý trenér Realu Madrid či Chelsea. Rafael Benítez momentálně trénující Newcastle si očividně oblíbil českou nejvyšší soutěž, když po Martinu Dúbravkovi ze Sparty upřel svůj zrak na dalšího hráče působícího v tuzemsku.

Údajně by měl podle anglického tisku čtyřiadvacetiletý útočník vyjít na 10 miliónů liber (290 miliónů korun).

Podle Krmenčíkova agenta Dalibora Laciny je však Krmenčíkův zimní odchod vyloučen. „Nikdo z Newcastlu mě s nabídkou neoslovil, žádná jednání neprobíhají. S Plzní jsme si jasně řekli, že Michal pomůže klubu k zisku titulu, pak budeme řešit jeho budoucnost. V případně výjimečně zajímavé nabídky bychom se situací samozřejmě zabývali, ale v tuhle chvíli to není žádné téma,“ prozradil deníku Sport.

Na isport.cz se také informace, že kromě Newcastlu by měl mít o Krmenčíkovy služby zájem také nizozemský Feyenoord Rotterdam. Útočník Nicolai Jörgensen má být totiž údajně na Benítezově seznamu těsně nad Krmenčíkem. A kdyby se Newcastlu tohoto dánského šutéra přivést, holandský klub by pak jako po náhradě mohl sáhnout právě po českém útočníkovi.

Jenže i tady je háček. Feyenoord podle informací Seznamu nemá dost peněz, aby uspokojil plzeňské finanční požadavky.

Každopádně zájem o českého útočníka od klubu z Premier League, to tady léta nebylo. Pro Krmenčíka by se bezpochyby jednalo o obrovský kariérní posun. Někteří fanoušci však nad spekulacemi kroutí hlavou.

https://twitter.com/frborek/status/957970952079360000

Od února se můžete znovu těšit na přímé přenosy z české HET ligy na O2 TV Sport a O2 TV Fotbal!

Přečtěte si také:

Slavia remizovala. Bröndby posadila na koně Kovářova chyba. Prohru odvrátil Zmrhal! Další zápasy uvidíte ŽIVĚ na O2 TV Sport!

Foto: gettyimages.com (mal)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru