Mkhitaryan se s fanoušky Manchesteru rozloučil parádním vzkazem! Na co vzpomíná?

Manchester United v pondělí oficiálně oznámil příchod Alexise Sáncheze z Arsenalu. Opačným směrem putuje Henrikh Mkhitaryan, se kterým se klub loučí.

Arménská hvězda si v létě roku 2016 svým příchodem na Old Trafford splnila sen, nyní zkusí své štěstí v Londýně u Kanonýrů.

S fanoušky Rudých ďáblů se Mkhitaryan rozloučil dojemným vzkazem, který zveřejnil na svém instagramovém účtu. Připomněl v něm svůj nejslavnější gól – parádního škorpióna proti Sunderlandu:

„Rád bych srdečně poděkoval hráčům a zaměstnancům Manchesteru United a obzvláště fanouškům za vaši lásku, vášeň a podporu. Užíval jsem si, že mám tu čest přispět k dějinám vašeho skvělého klubu tím, že jsme vyhráli pohár pro vítěze Evropské ligy. Na tento zápas a okamžik budu vždy vzpomínat. Stejně tak na den, kdy se mi podařilo vstřelit gól ve stylu škorpióna a kdy jsem slyšel chorál Whoa Mkhitaryan. … pokaždé, když jsem vstoupil na hřiště. Mohl bych jmenovat spoustu dalších vzpomínek, užíval jsem se každou chvíli, kterou jsme společně sdíleli. V této fázi mé kariéry se prostě musím radovat z toho, že jsem na hřišti a musím hrát. Děkuji vám z hloubi srdce a přeji vám všem štěstí! Život jde dál.“

Sánchez se těší na největší klub světa

A své vzkázal fanouškům také Alexis Sánchez, který by se měl nyní starat o góly v novém působišti – Manchesteru United.

„Jsem šťastný, že jsem se stal součástí největšího klubu na světě. V Arsenalu jsem strávil krásných tři a půl roku a beru si s sebou velmi pozitivně vzpomínky na skvělý klub a fanoušky. Příležitost hrát na tomto slavném stadionu a pod Josém Mourinhem jsem si však nemohl nechat ujít. Jsem hrdý na to, že jsem prvním Chilanem v A-týmu United v historii,“ nechal se slyšet Sánchez.

Try it on, @alexis_officia1 – it's ready for you. #Alexis7

Příspěvek sdílený Manchester United (@manchesterunited),

[blog_program_info id=“19657790″]

[blog_program_info id=“19657785″]

Foto: gettyimages.com (mm)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru