Rozhodčí nakopl hráče, pak ho za to ještě vyloučil! Internet pláče smíchy!

Běžel nastavený čas duelu francouzské Ligue 1 mezi Nantes a Paris St.-Germain. Favorizovaní hosté se zrovna hnali do brejku a za nimi pospíchali jak domácí hráči, tak sudí Tony Chapron.

Ten se přimotal pod nohy obránce Diega Carlose a upadl. Co se dělo dál, to ale nemá obdoby!

Ještě na zemi se sudí otočil a nakopl obránce do holeně! A jako bonus mu pak udělil žlutou kartu, která byla navíc druhá v zápase, takže Carlos byl vyloučen!

Situace se samozřejmě stala okamžitě virální senzací a fanoušci u ní doslova pláčou smíchy. Někteří dodávají, že vyloučený měl být za oplácení spíš rozhodčí Chapron.

Kdo se už tolik nebaví, je vedení klubu z Nantes. „Co k tomu mám říct? Když něco řeknu, tak mě povolají před komisi. Nemůžu říct nic, ale je to skandál!“ konstatoval šéf klubu Waldemar Kita. „Je to vtip, celá Evropa se tomu směje,“ dodal.

„Když něco podobného udělá hráč, tak od disciplinárky dostane 10 zápasů. Vím, že to rozhodčí mají těžké, ale měli by se nad sebou také zamyslet,“ přidal se Valentin Rongier v rozhovoru pro televizi CanalPlus.

Pro Nantes to v zápase nebyla jediná rána osudu. Od 12. minuty prohrávalo po gólu Angela Di Maríi, ve druhém poločase však vstřelilo vyrovnávací branku, která ovšem neplatila kvůli ofsajdu.

„Co můžeme dělat. To je fotbal. Musíme na tenhle zápas zapomenout a soustředit se na další,“ dodal trenér Nantes Claudio Ranieri.

Celé utkání můžete pustit prostřednictvím O2 TV. Francouzskou ligu díky ní můžete v přímých přenosech sledovat pravidelně!

[blog_program_info id=“19537172″]

Přečtěte si také:

Lahůdka! Liverpool překrásnými góly ukončil neporazitelnost City!

Nejhloupější červená v sezóně! Zkušeného brankáře vytočila „robooslava“ soupeře!

Čech nezvládl vyběhnutí, Arsenal selhal s Bournemouthem! Internet se směje Wengerovi

Foto: reprovideo (fik)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru