Menu Web OOO2

Rošáda mezi Letnou a Libercem! Sparta si bere oporu Slovanu, DVA hráči míří za koučem Holoubkem

Rošáda mezi Letnou a Libercem! Sparta si bere oporu Slovanu, DVA hráči míří za koučem Holoubkem
Bývalý kouč Sparty David Holoubek vystřídal na pozici hlavního trenéra Slovanu Liberec Jindřicha Trpišovského a dalo se tak předpokládat, že se bude do svého kádru snažit přilákat některé ze sparťanských mladíků. A opravdu – pod Ještěd se budou ještě v zimě stěhovat hned dva sparťané. Devatenáctiletý obránce Daniel Köstl, jenž za Holoubkova působení ve Spartě okusil i Evropskou ligu (i když jen na pár vteřin) a o rok starší záložník Tomáš Wiesner. Ten na podzim působil v druholigové Vlašimi, kde odehrál 15 utkání a vstřelil jednu branku.
Daniel Köstl. Foto: Sparta.cz
Tomáš Wiesner. Foto: Sparta.cz
Zároveň ale jeden ze sparťanů řady Slovanu opouští. Na Letnou se už po půl roce vrací kapitán reprezentace do 21 let Jiří Kulhánek.
Jiří Kulhánek (Liberec). Foto: fcslovanliberec.cz
Ten měl původně U Nisy strávit dva roky, nicméně díky povedeným podzimním výkonům (na hřiště nepustil ani bývalého reprezentanta Lukáše Váchu) si vysloužil předčasný návrat do Sparty. Povede se mu v nabitém týmu prosadit? Ve středu večer si nenechte ujít přímý přenos Italského poháru Juventus - FC Turín na O2 TV Fotbal! [blog_program_info id="19500183"]

Přečtěte si také:

Atalanta šokovala Neapol! Ve středu vysílá O2 TV Fotbal Juventus v turínském derby!

Nejkrásnější góly roku 2017 podle sdílení fanoušků! Messi, ani Giroud neuspěli. Kdo je váš vítěz?

Coutinho do Barcelony? Přestup už propálil Nike! Klopp se tomu ale vysmál!

Foto: sparta.cz, fcslovanliberec.cz, Facebook FC Slovan Liberec (jz)

autor článku