Podivín Busquets! Co hvězda Barcelony nesnáší jako jediná z týmu?

Sociální sítě patří v současnosti k životu takřka všech mladých lidí – a neobejdou se bez nich ani sportovci. Občas se ale zjeví výjimka. Sergio Busquets má na Twitter, Facebook, Instagram a další vymoženosti moderní doby svůj osobitý názor.

Stará škola – takovou přezdívku nejspíš slýchá záložník Barcelony často. Nenajdete ho totiž na žádné ze sociálních sítí. Nemá žádný účet na Facebooku, na Twitteru nebo Instagramu. Místo WhatsAppu pak raději telefonuje. V kabině Barcelony je tak jediným hráčem, jenž se aktuálním trendům stále obloukem vyhýbá.

„Sociální sítě nepoužívám, netoužím po takové pozornosti. Raději se soustředím na výkony na hřišti, za které pak dostávám ocenění od fotbalových fanoušků a odborníků,“ odtajnil devětadvacetiletý záložník pro web katalánského listu Sport.

Sergio Busquets a Vadis Odjidja. Foto: Getty Images

Ačkoli se jedná o rozhodnutí, kvůli kterému přichází Busquets jistě o pořádnou porci peněz, je to zkrátka jeho životní filozofie. A někdy je dokonce jeho názor hodně radikální, tak jako když se nedávno rozpovídal v pořadu El Larguero španělské stanice Cadena o jedné z nejpopulárnějších sociálních sítí.

„Kdyby bylo na mě, smazal bych úplně celý Twitter,“ prohlásil a zároveň objasnil, že pro podobné sítě plné falešných profilů nemá příliš pochopení.

Sergio Busquets. Foto: Getty Images

Jak se díváte na používání sociálních sítí sportovci vy?

[blog_poll_start][poll id=“823″][blog_poll_end]

Zápasy Barcelony můžete pravidelně sledovat na O2 TV Fotbal v rámci vysílání Barca TV!

[blog_program_info id=“19377072″]

Foto: gettyimages.com (jz)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru