Designové smartphony Huawei pro vás máme připravené za skvělé ceny

Chcete si užít spoustu zábavy s chytrými telefony Huawei? Od O2 teď navíc tři luxusní kousky dostanete s bezvadnou slevou.

Pro náročné uživatele je jako dělaný model Huawei Mate 10 Lite, který vás zaujme 5,9 palcovým displejem a elegantní designem. Má totiž vyšperkovanou bezrámečkovou konstrukci a obrazovku s vysokým rozlišením, na kterém je radost sledovat videa, procházet webové stránky, číst knihy nebo hrát hry. Pro fanoušky focení jsou v tomto smartphonu připraveny hned 4 integrované fotoaparáty – 2 přední a 2 zadní. Telefon vám navíc jen tak „neklesne“. Při běžném používání vám totiž baterie vydrží až 2 dny.

Od nás teď tento špičkový mobil můžete dostat s vánoční slevou až 4 000 korun.

Veškeré informace, jak na to, najdete zde.

Za zvýhodněnou cenu si ale můžete koupit i telefon Huawei P10 Lite. Kromě jiného má tento 5,2 megapixelový telefon opravdu hodně výkonnou baterku. Pouze desetiminutové nabíjení vám totiž bude stačit například k dvouhodinovému sledování videí. Zaujme i 12 megapixelovým fotoaparátem, se kterým vytvoříte úžasné snímky. Další vychytávkou je i patentovaná technologie Knuckle Sense, která vytváří zkratky jako ťuknutí a kreslení na obrazovku pro zachycení snímků a nahrávání obrazovky. Nahrávky a filmy tak můžete sdílet ještě jednodušeji. Chcete tento mobil získat od O2 s některou z vánočních slev? Veškeré další informace, jak na to, najdete zde.

Třetí možností, je pak pětipalcový Huawei P9 lite mini. Pokud hledáte kompaktní zařízení s dostatečným výkonem za nízkou cenu, je tento model pro vás jak dělaný. Díky svým rozměrům totiž skvěle padne do ruky. I tento smartphone zvládá díky výkonné baterii vysoké pracovní vytížení. Telefon je navíc vybavený dvěma fotoaparáty, zadním 13 megapixelovým a předním s rozlišením 5 megapixelů. Za denního světla podávají skvělý výkon, fotky jsou ostré a barvy věrné. Scény za horšího osvětlení vám přisvítí zabudovaný blesk, který slouží i jako baterka. Při focení si samozřejmě můžete vybrat z množství barevných filtrů, aby vaše fotky vypadaly co nejlépe. Samozřejmostí u všech tří modelů je čtečka otisků prstů. Veškeré informace o tom, jak telefon získat za výhodnou cenu, najdete zde.

 

Všechny mobily je možné koupit také na splátky bez navýšení s nulovou akontací a zřídit si k nim pojištění proti krádeži nebo poškození. Využít můžete i výkupu vašeho starého telefonu. Hodnotu odkoupeného mobilu vám odečteme z ceny nového zařízení.

Dan O2 Autor článku
Dan O2
Související článek Bez smartphonu jsme jako kůl v plotě. A nebo ne?
Nahoru