Bitevní pole Vlasty KAISERA: Nedvěd pokáral „flákače“ Dybalu! Chce to víc obětí, ne objetí!

Juventusu Turín si jeho loajality a spolehlivosti cení natolik, že z něj hned po skončení kariéry udělali vysoce postaveného funkcionáře klubu. V současnosti je „Grande Paolo“ druhým mužem v hierarchii Juventusu hned po prezidentovi. A poněvadž Andrea Agnelli má kvůli průšvihu s distribucí vstupenek částečně pozastavenou činnost, dá se říci, že Pavel Nedvěd je ve skutečnosti jedničkou…

Tou se rozhodně měl stát na hrací ploše Paulo Dybala. Ale tento Argentinec se v rozletu své kariéry na rozdíl od Nedvěda trochu pozastavil. Jen si to připomeňme – 11. dubna zničil dvěma fantastickými góly v Lize mistrů Barcelonu a začaly pršet superlativy. Bude to nový Messi, říkalo se najisto.

Juventus Barcelona. Paulo Dybala. Foto: GETTY IMAGES

Odveta na Camp Nou, tedy v Messiho království, byla už ale u Dybaly velmi anonymní. Ale nevadí, Juventus šel v Lize mistrů dál, a to až do finále.

Dybalova anonymita na evropské půdě se ale prodlužovala a stále prodlužuje – od 11. dubna odehrál v Lize mistrů dalších deset utkání, ale ani v jediném už nedokázal skórovat. Pro „nového Messiho“ věc určitě nemyslitelná!  A podobný pád po velkém vzletu nastal i v italské Serii A. V prvních čtyřech kolech této sezony skóroval Paulino Dybala osmkrát. Za prvních šest kol měl na kontě deset branek. V následujících deseti kolech už ale přidal jen dva góly a ve šlágru 16. kola s Interem začínal na lavičce. I poté, co v 75. minutě přišel na hřiště, bezbrankový stav nezměnil.

Juventus Inter. Paulo Dybala. Foto: GETTY IMAGES

[blog_program_info id=“19248805″]

A tehdy se už ozval Pavel Nedvěd. „Dybalovi mohu poradit jen maximální nasazení v trénincích a větší míru obětí v soukromém životě. Jen tak může pokračovat ve své velké kariéře.“ Je jasné, že takováto slova hned prolétla italským tiskem. Byla sice pronesena v diplomatické rovině, ale každý byl ihned schopen číst mezi řádky. Nedvěd skutečně použil slova „více obětí“, ne „více objetí“…

Hráč přezdívaný „La Joya“, tedy Klenot, tak dostal řádné napomenutí a je jen na něm, jak nyní dokáže zareagovat.

V Juventusu si ale určitě mnozí říkají: moci tak zkombinovat Dybalův přirozený talent se zodpovědností a pílí Pavla Nedvěda – to by teprve byl ten pravý Klenot!

Nedělní ligový zápas Juventusu na půdě Boloni můžete sledovat živě prostřednictvím O2 TV:

[blog_program_info id=“19262899″]

Ve čtvrtek na O2 TV Fotbal můžete vidět osmifinále Italského poháru Lazio – Cittadella:

[blog_program_info id=“19248802″]

Přečtěte si také:

Diváci vytočili Ronalda skandováním „Messi, Messi“. Pomsta byla sladká!

Bomba jak od legendy! V Turecku padl gól á la Roberto Carlos

Fanoušci Reds zuří! Liverpool přišel o výhru kvůli TÉTO sporné ruce

Foto: gettyimages.com 
O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru