VÉMOLA vs. ONDRUŠ: Mlátil jsem ho hlava nehlava, řekl Terminátor. Podívejte se na CELÝ ZÁPAS!

Sice nešlo o slibované TKO, ale přesto první Čech v UFC dostál svým slovům. Karlos Vémola porazil ve čtvrtek v O2 aréně Petra „Pína“ Ondruše na škrcení v 1. kole!

Na největší akci v historii tuzemské MMA scény dorazilo úžasných 7 a půl tisíce diváků. Ti všichni byli zvědaví, jak se borci, kteří se přes média před zápasem na domácí poměry nevídaně provokovali, poperou o pás šampiona XFN.

Vémola splnil slib, který Ondrušovi dal, ukončil ho v úvodním kole. „Ale klobouk dolů před soupeřem, vydržel více, než jsem si myslel,“ řekl po duelu Terminátor.

[blog_embed_video type=“code“ poster=“https://blog.o2.cz/wp-content/uploads/www.o2tvsport.cz/2017/12/vemola-ondruš-768×411.jpg“][/blog_embed_video]

Atmosféra mě dostala, nechal jsem se trochu unést, z toho jsem dělal chyby. Snažil jsem se ho umlátit hlava nehlava,“ řekl po utkání Vémola.

„Ale ta kulisa mě dostala do klece, jinak bych do zápasu kvůli zdravotním problémům nešel,“ dodal.

Podle vlastních slov totiž zápasil se zápalem průdušek a naštípnutým nártem, který bude muset do sádry. Trenéři ho dokonce údajně chtěli ze zápasu odvolat.

„Asi čtrnáct dní měl problémy s průduškami, nárt jsem si rozbil při tréninku o koleno „Denisy“ Procházky. Ale nechtěl jsem se na to vymlouvat před zápasem. Normálně takhle připravený nechodím a možná i díky tomu jsem nevyhrál technickým k. o.,“ prohlásil.

Karlos Vémola Petr Ondruš

Po utkání si s Ondrušem dokonce podali ruce, byť Vémola prý původně nechtěl. „Ale on mi ji podal a ukázal nějaký respekt, to je jediný, co jsem od něj chtěl. Já netvrdil nic, co není pravda. Jsem česká jednička, a to budu tvrdit do té doby, dokud mě někdo neporazí. Pokud mě někdo porazí, smeknu klobouk,“ dodal s tím, že dalším jeho soupeřem by mohl být vítěz druhé řady Oktagon-Výzvy Samuel „Pirát“ Krištofič.

Vémola, jenž v reality show z dílny O2 TV Sport vystupoval jako trenér českého týmu, ho označil za „vymyšleného“ šampiona.

Chtěli byste vidět tento duel? A kdo by podle vás zvítězil?

[blog_poll_start][poll id=“803″][blog_poll_end]

Galavečer XFN 6 si můžete zpětně přehrát v O2 TV:

[blog_program_info id=“19156920″]

Přečtěte si také:

Vémola splnil svůj slib, Ondruše ukončil v 1. kole! Místo TKO ale bylo škrcení

To nejlepší z finále OKTAGONU: Jak se zrodil nový šampion Krištofič?

 

Foto: reprovideo (fik)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru