Datum 18. listopadu si brankář Feyenoordu Rotterdam Brad Jones bude pamatovat navždy. Před šesti lety přesně v tento den zemřel jeho tehdy pětiletý syn Luca, který trpěl leukémií.
Právě na sobotu 18. listopadu vyšlo utkání nizozemské Eredivisie, v němž Feyenoord přivítal doma VVV Venlo.
Fanoušci si připravili k Lukově poctě a na podporu své brankářské jedničky doslova úchvatné představení. Celý stadion ozářilo světlo z mobilních telefonů a zároveň spustil chorál You’ll Never Walk Alone. Ten je hymnou Liverpoolu, za který Jones chytal mezi roky 2010 a 2015 a kterému fandil malý Luca.
? | You'll never walk alone! @Brad_Jones1#feyvvvhttps://t.co/yJcU9A9apN pic.twitter.com/DiQPaTCIDp
— FOX Sports (@FOXSportsnl) November 18, 2017
Přečtěte si také:
ZLATAN zase září! Jakou hláškou při rozhovoru rozsekal Pogbu a ovládl internet?
Baroš odhodil zábrany: Jsme v prd***, je to moje nejhorší sezóna! Kde vidí problém Baníku?
Neskutečné! Barcelona kopala trestňák za 2 vteřiny! Proč? Soupeř neuměl rozehrát!
Fanoušci Feyenoordu na sebe podobným způsobem neupozornili poprvé. Podobně téměř přesně před rokem podpořili Tonnyho Vilhenu, jemuž zemřela matka na rakovinu.
Na O2 TV Fotbal můžete v neděli sledovat přímý souboj o rakouský titul mezi Salzburgem a Sturmem Graz!
[blog_program_info id=“18905837″]
V pondělí si nenechte ujít tradiční zábavnou fotbalovou talkshow TIKI-TAKA!
[blog_program_info id=“18996340″]