Legendární brankář Kuča cítí hrdost! Jakou soutěž si konečně zachytal?

Každý, kdo se trochu orientuje ve světě sociálních sítí, především Facebooku a Youtube, určitě někdy slyšel o Tomáši Kučovi. Třicetiletý amatérský gólman si na svém webu vede pečlivé statistiky o odehraných zápasech, které nezřídka doprovodí videem dokumentujícím jeho výkony.

A video hraje v jeho kariéře také důležitou roli, jelikož v červnu se právě sestřihem svých zákroků srovnával mimo jiné i s Petrem Čechem a za pomoci reprezentanta Michaela KrmenčíkaViktorie Plzeň tím sháněl angažmá!

Přečtěte si taky: Internetová legenda si hledá angažmá: Kuča se srovnává s Čechem! Pomůže Krmenčík?

Za zmínku také stojí, že Kuča, civilním zaměstnáním strážný a řidič v Ostravských strojírnách, prošel ve své kariéře mimo jiné B-týmem Baníku Ostrava.

Úplného vrcholu však dosáhl až v neděli a může být patřičně hrdý – za svůj tým FK SK Polanka nad Odrou nastoupil do zápasu proti Staré Bělé a kromě svých prvních minut v krajském přeboru se mohl radovat také z pětigólového vítězství!

Tomáš Kuča

Co na tom, že se jednalo pouze o 10 minut, čisté konto se počítá!

A protože je Kuča aktivní na sociálních sítích, není divu, že se brzy po úspěchu pochlubil i videem – dramatická hudba nesmí chybět!

[fve]https://youtu.be/BxrXX4lXPKY[/fve]

Kromě prvního startu v krajském přeboru v kariéře znamenal nedělní zápas pro Kuču také další důležitý milník – jubilejní 100. start v soutěžním utkání mezi muži!

TOP úspěchy

Pro shrnutí zde nabízíme výčet jeho největších úspěchů v kariéře (bylo těžké vybrat jen několik, ale pro redakční potřeby nebylo možné vypsat vše):

 • pozice jedničky v juniorském B-týmu FK Těrlicko
 • ve dvou zápasech za sebou 3x chycená penalta v sezoně 2002/2003
 • tréninkové působení v B-týmu FC Baník Ostrava (tehdejší účastník MSFL – 3. ligy)
 • chvíli dvojka, ale v nejdůležitější části jara 2007 jednička v Horních Bludovicích
 • záchrana týmu FC Horní Bludovice v 1. B třídě v sezoně 2006/2007 – 10. místo v 1. B Třídě skupiny C (nejlepší umístění tohoto klubu v celé jeho historii)
 • vítěz turnaje v Šenově v roce 2008
 • účastník brankářského kempu Na Bazalech a brankářské tréninky pod vedením Pavla Srníčka!
 • půlroční působení v tehdy divizním týmu FK Baník Albrechtice
 • týden v letní přípravě strávený ve třetiligovém A-týmu Slavia Orlová
 • semifinalista vánočního turnaje v Hlučíně v roce 2014
 • 220 minut trvající neprůstřelnost v okresním přeboru na jaře roku 2015 (sezona 2014/2015)
 • start v zápase a čisté konto v brance ČAFH proti druholigovému SFC Opava

Poslední bod se vztahuje k červnu 2016, kdy si dokonce zatrénoval pod Jaromírem Blažkem na kempu mezi profesionály a na pozvání ČAFH (České asociace fotbalových hráčů) se na dvě minuty představil v přátelském utkání proti druholigové Opavě, která o rok později prohrála finále MOL Cupu o účast v Evropské lize se Zlínem.

Kompilace skvělých zákroků

Čím se brankář, jehož vzory jsou Pavel Srníček a Petr Čech, chlubí na osobním webu?

Že absolvoval 31 tréninkových jednotek v poloprofesionální lize MSFL, odchytal dvě přípravná utkání v divizi (v jednom z nich dokonce odehrál 45 minut bez inkasované branky!), dočíst se můžete rovněž o největších podrazech a „vyjebávkách“, o problematice hustoty míče či o chycených penaltách, kterých není málo!

Nyní může mezi své úspěchy gólman s bujnými hnědými kadeřemi hrdě doplnit start v krajském přeboru a je jasné, že na pětigólovou kanonádu v premiérovém startu v páté lize nikdy nezapomene – jedná se o jeho prvních 10 minut a navíc čisté konto v této soutěži!

A abyste měli obrázek o kvalitách sympatického gólmana kompletní, nenechte si ujít tuto kompilaci jeho skvělých zákroků z letošního podzimu!

[fve]https://youtu.be/F2rKQf73YiI[/fve]

Kuča si zkrátka po zásluze vydobyl status internetové legendy.

Gratulujeme!

[blog_poll_start][poll id=“784″][blog_poll_end]

Foto: Facebook Tomáš Kuča, reprovideo  (tom)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru