Šokující záběry Conora McGregora: Skočil do oktagonu a šel po rozhodčím!

Zase se o něm mluví a plní přední stránky novin i sportovních webů. Řeč je o hvězdném zápasníkovi MMA Conoru McGregorovi, který před časem neúspěšně čelil boxerské ikoně Floydu Mayweatherovi.

Po zápase na galavečeru organizace Bellator mezi Charliem Wardem a Johnem Redmondem strhl irský bouřlivák hlavní pozornost na sebe a dost možná si zadělal na pořádný problém.

Incident se stal přímo uvnitř klece. Ward, který je Conorův tréninkový parťák, soupeře porazil už v 1. kole a horkokrevného Conora popadla v publiku radostná euforie.

Nadšený Conor vletěl do oktagonu a svého kolegu z radosti povalil – což se ovšem nezamlovalo sudímu. Rozhodčí tedy Conora rázně napomenul, a to hvězdu MMA dopálilo. Do sudího si dokonce dovolil strčit a počastoval ho sprškou nadávek:

[fve]https://youtu.be/8tbQHHso0oY[/fve]

Snad ještě větší rozruch přinesly záběry, kdy McGregor vylezl na klec a praštil jednoho z komisařů:

McGregorovi teď kromě pokuty hrozí i trest v podobě pozastavení činnosti nebo odebrání licence.

Pro diváky O2 TV Sport je tu víkend plný skvělého fightingu! V sobotu jste mohli sledovat přímý přenos kickboxerského galavečera W5 z Košic:

[blog_program_info id=“18724557″]

V neděli pak velkým finále vyvrcholí 2. série OKTAGONU:

[blog_program_info id=“18743242″]

Přečtěte si taky:

OKTAGON II. jde do velkého finále! Kdo si odnese titulový pás a 10 tisíc eur?

Vémola zničil Rakušana a vzkazuje Ondrušovi: Udělám s tebou něco strašného!

Foto: reprovideo  (kl)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru