OKTAGON II. jde do velkého finále! Kdo si odnese titulový pás a 10 tisíc eur?

[blog_program_info id=“18743242″]

Vyprodaná Hant aréna v Bratislavě se již v neděli večer dozví, kdo se stane po Gáboru Borárosovi historicky druhým vítězem organizace OKTAGON MMA. V samotném finále se proti sobě postaví ryze slovenské duo, Samuel 'Pirát' Krištofič a Radovan Úškrt. A pouze vítěz se může těšit na titulový pás a roční kontrakt ve výši 10 tisíc eur.

JAK KOUPIT O2 TV SPORT NA DEN?

„Letošní řada Oktagonu přinesla mnoho silných příběhů a napínavých situací. Byla to opět skvělá show, která diváky bavila. Musím říct, že všeobecně MMA zažívá neuvěřitelný nárůst popularity a my jsme rádi, že k tomu výraznou měrou přispíváme,“ uvedl Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

Dalším vrcholem turnaje bude souboj bývalého šampiona Bellatoru a slovenské hvězdy Attily Végha (30-8), proti kterému se postaví americká legenda Travis Fulton. Čtyřicetiletý zápasník má na svém kontě neuvěřitelných 253 výher a celkem 53 porážek.

„Na fanoušky čeká nezapomenutelný zážitek a prozradím, že také jedno velké překvapení. Těšíme se hlavně na skvělou atmosféru, halu pro 4 500 diváků máme už dnes beznadějně vyprodanou. Co víc si můžeme přát,“ netají se spokojeností Ondřej Novotný, známý moderátor a komentátor, který společně s Pavolem Nerudou patří mezi tvůrce a majitele celé reality show.

V kleci dojde také na měření sil bývalého hokejisty Michala Martínka, který má na svém kontě zatím čtyři výhry. Jeho soupeř pak bude čtyřiadvacetiletý český bojovník s albánskými kořeny Banjamin Islami.

Bohužel musel být zrušen zápas Michala Kotalíka, jenž vzbudil v průběhu show spoustu emocí svým extrémním shazováním váhy. Jeho soupeři Tomáši Bolovi se hledá nový soupeř:

 

KOTALÍK vs. BOLO – ZRUŠENO!!!

Michal Kotalík opět nezvládl váhu…
Pro Tomáše Bola hledáme soupeře

Zveřejnil(a) OKTAGON MMA dne 11. listopad 2017

[blog_program_info id=“18743242″]

Již v sobotu jste si na O2 TV Sport mohli vychutnat přímý přenos z kickboxerského galavečera v Košicích W5 & Rebuy Stars: Fortune Favors the Brave:

[blog_program_info id=“18724557″]

(tz)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru