Ondřej „Spejbl“ Hutník se utká o titul W5 se slovinským Rockym! Podívejte se na vážení borců

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=17650 AND vote > 0 AND vote <= 5

[blog_program_info id=“18724557″]

Špičkoví bojovníci z 11 zemí si dali dostaveníčko v Košicích, kde se bude v sobotu večer zápasit i o evropské tituly W5.

V jednom ze dvou titulových zápasů bude mít zastoupení i Česká republika. V ringu na sebe narazí Ondřej „Spejbl“ Hutník a Miran „Boss“ Fabjan, kterému se přezdívá slovinský Rocky.

Ondřej Hutník Miran Fabjan W5

„Doposud jsem ho neznal, ale rozhodně jsem přípravu nepodcenil. Nabídku na zápas jsem s radostí přijal. Zápasy o titul se přece neodmítají a jistě sehrálo roli, že pod touto organizací mám již dvě výhry,“ řekl Hutník pro web czechfighters.cz.

Velký souboj čeká i na dalšího českého borce Viktora Pavlíčka, který se na podniku W5 představí ve svém debutovém profi zápase v K1.

„Je to můj první profesionální zápas. Normálně bojuji v MMA, ale chci se pokusit bojovat podle tradičních pravidel kickboxu. Chci fanouškům přinést kvalitní show,“ nechal se slyšet Pavlíček.

Slavnostní vážení

Podívejte se na průběh pátečního slavnostního vážení:

Galavečer W5 & Rebuy Stars: Fortune Favors the Brave vypukne v sobotu v 19 hodin a přímým přenosem jej vysílá stanice O2 TV Sport.

[blog_program_info id=“18724557″]

JAK KOUPIT O2 TV SPORT NA DEN?

Foto: Facebook W5 Professional kickboxing  (mm)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru