Zábavný nápad v Leverkusenu! Co musí hráči absolvovat místo klasických pokut?

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=17677 AND vote > 0 AND vote <= 5

Klasické pokuty už je nebavily a tak si ve vedení bundesligového Bayeru Leverkusen řekli, že hráči-hříšníci namísto příspěvku do klubové kasy využijí své finance na nákup dárků! Komu? No přece zaměstnancům klubu!

Neobvyklý nápad kvitují všichni, v první řadě pak samozřejmě ti, které takové pokuty obohatí. Nápad chválí třeba kouč Heiko Herrlich. „Je to dobré pro celkovou atmosféru v klubu a vede to k menšímu počtu pokut,“ okomentoval pro Sport Bild.

Nestěžují si ale ani samotní hráči. „Nemusíme dávat peníze do klubové kasy, ale místo toho koupíme něco těm, kteří se o nás starají,“ prohlásil forvard Kevin Volland

V Německu ale není podobný nápad ničím neobvyklým. To třeba v Schalke si musí potrestaný hráč odpracovat jeden den svého volna v klubovém fanshopu.

Výsledkově se ale zatím Leverkusenu letos příliš nedaří, pravidelný účastník evropských pohárů paběrkuje podobně jako loni, kdy skončil až dvanáctý. Momentálně je Bayer po 11 kolech v tabulce devátý s 10bodovou ztrátou na první Bayern.

Přečtěte si také:

Ostuda hvězdy Manchesteru! Jak ji v zápase proti Chelsea přesprintoval o 15 let starší rozhodčí?

Slavisté sestřelili Island! Jak krásně se za reprezentaci trefili Souček a Sýkora?

Který klub má nejdražší kádr na světě? Ani Barca, ani Real, ani PSG! Vítěz vás překvapí

Foto: gettyimages.com (jz)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru