Tvrdík už gratuloval Plzni k titulu, bude Slavia řešit Šilhavého? A jak si postěžoval Danny?

Slavia prohrála důležitý ligový zápas v Plzni 0:1 a na vedoucí Viktorii už v tabulce ztrácí 14 bodů. Zdá se, že po 13 kolech je boj o ligový titul rozhodnutý.

Celé utkání si můžete přehrát v O2 TV!

[blog_program_info id=“18543668″]

Alespoň tak to vidí šéf červenobílých Jaroslav Tvrdík. Na Twitteru už nedělnímu soupeři gratuloval k titulu!

[blog_poll_start][poll id=“781″][blog_poll_end]

Hodně široká diskuse se rozhořela pod jeho příspěvkem o budoucnosti trenéra Jaroslava Šilhavého.

Fanoušci mu vyčítali především špatnou volbu zahajovací sestavy. V té chyběli fanouškům oproti zápasu Evropské ligy s Villarrealem jak Miroslav Stoch, tak třeba Danny nebo Tomáš Necid.

Hojně se debatovalo i o tom, že zatímco plzeňský Pavel Vrba udělal oproti čtvrtečnímu evropskému duelu s Luganem jen dvě změny. Slávisté jich měli hned šest.

„Před týdnem nebo 14 dny jsme se bavili o tom, jak dobrá rotace byla. Ve čtvrtek hráli Evropskou ligu jedni kluci, dnes nastoupili jiní, neméně dobří. Kvalita kádru je taková, že v tom problém není,“ konstatoval Šilhavý v rozhovoru bezprostředně po utkání.

[blog_embed_video type=“code“ poster=“https://blog.o2.cz/wp-content/uploads/www.o2tvsport.cz/2017/11/jaroslav-šilhavý-rozhovor-768×410.jpg“][/blog_embed_video]

Fanoušci i novináři byli ale většinou jiného názoru. Špatnou volbu sestavy a příliš mnoho změn mu „omlátili o hlavu“.

O nejisté budoucnosti Šilhavého ve Slavii se spekuluje nějaký čas i z toho důvodu, že na spadnutí je podle zákulisních informací příchod sportovního ředitele Jana Nezmara z Liberce. A ten je velmi těsně spjat se současným koučem Slovanu Jindřichem Trpišovským.

Najdou se ale i takoví, kteří nechápu, proč by Slavia ze 3. místa v lize a solidní výchozí pozice v Evropské lize mohla vůbec uvažovat o změně kouče, který ji na jaře dovedl k titulu.

Další dohady o budoucnosti kouče a pohodě ve slávistické kabině rozvířil příspěvek zkušeného Portugalce Dannyho, který v Evropské lize měl na ruce kapitánskou pásku, ale proti Plzni se vůbec nedostal do hry.

„Smutný z negativního výsledku a zklamaný, že jsem nehrál a nepomohl týmu,“ napsal Danny. Že by po Spartě měli problém s příliš širokým kádrem i ve Slavii?

https://www.instagram.com/p/BbIBn28FdzT/?hl=cs&taken-by=danny_d10b10f6

Celé ligové kolo rozebere důkladně v pondělí večer unikátní fotbalová talkshow TIKI-TAKA na O2 TV Sport.

[blog_program_info id=“18643677″]

JAK KOUPIT O2 TV SPORT NA DEN?

Foto: reprovideo (fik)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru