Novotný si to ve FIFĚ rozdal se Šmicerem. Jeho Sparta to nandala Liverpoolu!

David Novotný alias Jarda KuželVláďou Šmicerem si to ve studiu O2 TV Sport rozdali na herní konzoli Xbox One ve fotbalové hře FIFA 18 a jejich zápas měl pořádné grády. Zápas by se dal nazvat soubojem DavidaGoliášem.

Slávistická ikona si totiž vybrala svůj bývalý tým, Liverpool.

Herec Novotný si zvolil tým svého srdce – jeho volba však byla o poznání skromnější a na virtuální trávník vyběhl s rudými dresy pražské Sparty.

Šmíca tak oplýval značným sebevědomím. „Dneska to bude jednoznačnej zápas. Už jenom vidím rozdíl těch hvězdiček,“ chvástal se vítěz Ligy mistrů. Představitel Jardy Kužela z Okresního přeboru samozřejmě nemohl nic namítat. „Je tam jasná převaha na papíře,“ dodal.

Zápas však začal nečekaně. Sparta se dostala do vedení již několik minut po úvodním hvizdu a po krásném „báčku“ v pokutovém území zakončil do odkryté brány Jonathan Biabiany. „První gól ve Spartě,“ vtipkovalo oblíbené duo:

[blog_embed_video type=“code“ poster=“https://blog.o2.cz/wp-content/uploads/www.o2tvsport.cz/2017/11/xbo-768×396.jpg“][/blog_embed_video]

Chvilku poté se však k míči dostal Roberto Firmino, který parádní pumelicí nedal brankáři Koubkovi šanci. „Koubek pozdě, půjdeš do Rennes hochu,“ stěžoval si Novotný.

Nemusel však smutnit dlouho. Krásný balon si skvěle zpracoval Tomáš Rosický a elegantním lobíčkem nedal Simonu Mignoletovi šanci.

2:1 pro Spartu.

Na tuto ránu již nedokázal Liverpool zareagovat a Sparta tak pod zkušenou taktovkou Davida Novotného porazila Goliáše v podobě týmu Vladimíra Šmicera.

Podívejte se na nejnovější díl fotbalové talk show TIKI-TAKA s hosty Vladimírem Šmicerem i Davidem Novotným:

[blog_program_info id=“18419392″]

Přečtěte si taky:

Sparťan Novotný popichoval v TIKI-TAKA Baroše: Podprůměrná etuda a retardace!

Legendární Dino Koller v TIKI-TAKA: Za Spartu jsem hrával ještě v gumotextilkách

Foto: reprovideo  (mal)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru