Berdych ukončil sezónu. Fanouškům to oznámil na síti upřímným vzkazem. Co napsal?

Sezóna 2017 pro Tomáše Berdycha předčasně končí. Kvůli zranění zad, se kterým se v poslední době potýkal, se rozhodl nestartovat na turnajích ve Vídni a v Paříži. Fanouškům se za to omluvil na svém twitterovém účtu.

„S bolestí zad jsem hrál od Wimbledonu. Při posledním zápase v Pekingu jsem cítil, že se to nelepší a od svého lékařského týmu jsem dostal doporučení dát si pá týdnů pauzu a podstoupit léčení, abych byl zcela zdravý a bez bolesti připravený na vstup do roku 2018,“ vysvětlil Berdych.

Tomáš Berdych tweet, kone sezóny. Foto: Twitter

„Omlouvám se fanouškům, že nebudu hrát ve Vídni a Paříži, ale opravdu si myslím, že je to nejlepší, co mohu udělat pro to, abych byl zdravý a připravený na lednové turnaje a Australian Open,“ dodal.

Ve Wimbledonu, kde jeho trápení se zády začalo, dosáhl Berdych svého nejlepšího výsledku na letošních grandslamech. Až v semifinále nestačil na pozdějšího vítěze Rogera Federera.

Jinak sezóna 2017 pro dlouhodobou českou tenisovou jedničku nebyla nejzdařilejší. Jediné finále si zahrál na francouzské antuce v Lyonu, které ale nezvládl.

Berdych se stal dalším hráčem, celkově už sedmým z vrchních pater žebříčku, který byl nucen letošní rok ukončit předčasně.

Na O2 TV Sport a O2 TV Teni můžete v tomto týdnu sledovat přímé přenosy z turnajů v Moskvě (ATP + WTA), Lucemburku (WTA) a Stockholmu (ATP).

[blog_program_info id=“18119929″]

Kompletní rozpis vysílání najdete každý den na Facebooku O2 TV Sport.

Už v neděli pak startuje v Singapuru Turnaj mistryň s Karolínou Plíškovou, Andreou Hlaváčkovou či Květou Peschke.

[blog_program_info id=“18196473″]

JAK KOUPIT O2 TV SPORT NA DEN?

Foto: gettyimages.com, Twitter (pol)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru